Enne taolise lükke tegemist peaksid kindlasti konsulteerima asjatundjaga, näiteks võlanõustajaga, kes aitab selgeks teha,

Ja seda mis mina teen – see on minu asi 😉 Please wait. mees ja naine ühes ruumis, päevade viisi, sa arvad, et sellest tuleb midagi head. Paljud neist on toredad, tublid, edukad ja töökad. Mina ka ei usaldaks ja teeks kõik,et tõde päevavalgele tuleks. Lisaks veel, et töö tegemine käib oma kontoris, teisi inimesi seal ei tööta peale nende kahe. Kui ma võtaksin omale mees-sekretäri ja mu mees sellepärast kodus stseeni teeks, oleks ikka ajuvaba. Olen kunagi sellise situatsiooni läbi elanud. Mainin veel, et kogemust sellel naisel antud valdkonnas ei ole, mees ütles, et see ei ole argument, õpetab ta ise välja. Käi mehe tööjuurest läbi või saada mõni tuttav asja uurima, kui see just mingi selline kontor ei ole kuhu sisse ei pääse. igaks juhuks ütlen, et armukadedus on suhte süks kohutavamaid asju. Tark mees ei võta armukeseks oma alluvat, sest katsu sa neid probleeme lahendada, mis tekivad siis kui peaks omavahel mõni tüli tekkima. Paljud võtavad naiseks ka pärast, jättes vana naise kus kurat. Tunnen ennast petetuna, et ta nii tegi. Mu tuttaval ka mees veel ise valis välja. seni kui minu suhtes on austus ja respekt, seni kui öösiti kodus ollakse ja seni kui ma mitte midagi otseselt ikka teada ei saa – on mul hea ja turvaline elu. Juhtus samuti see, et ülemuse naine hakkas tihedalt kontoris käima 🙂 Siis nõudis pulmi, sai ja varsti oli uuesti lapseootel. natuke usaldus suhtes teeb ainult head. Enne taolise lükke tegemist peaksid kindlasti konsulteerima asjatundjaga, näiteks võlanõustajaga, kes aitab selgeks teha,. Sain kõige eest, mis sest, et olin truu nagu kutsikas. Ega sa ei saa mehel kõiki naisi maailmas ära keelata ja teda üksikule saarele saata. Heas ja usaldavas suhtes inimesed ei tee selliseid asju ilma oma teisepoolega konsulteerimata. /kehitab õlgu Please wait. Sina ilmselgelt reageerid üle ja oled liialt armukade. Elukaaslane tegeleb mul ortopeedilise massa¸iga ja ragistab tihti kenade naisterahvaste konte-liigeseid, minu teada pole ka seal midagi enamat olnud. Kuid minu tööleminek mõjus mu ülemuse eraelule minuarust väga positiivselt, ka teised mehed kontoris hakaksid varsti isadeks saama 🙂 Eks kena tibi päevad läbi kontoris meestega koos ajab naised ikka leili, aga alati ei ole põhjust. Mehele aga pole vaja midagi välja näidata, ole lihtsalt valvas. soovitavad hakata tegema visiite mehe töö juurde, et vaadata, kuidas nad suhtlevad omavahel.. Tean mitut, kes oma sekretäri armukeseks on võtnud. Mure on tekkinud vbl eelkõige seetõttu, et eelnevates voodimängudes on mees kirjeldanud, kuidas tema sekretär teda erutaks. Seega väike armukadedus ei te paha aga üle ei tohi pingutada. [/tsitaat] Ehk ei pannud vanamees sind tähelegi, ega ainult sellepärast kõik mehed naisi keel ripakil ei vaata, et nad on nooremad. Ja nagu sa kirjutad tema fantaasiast,siis siin pole enam kahtlust ka. Küll su naiselik seitsmes meel asja ära tunneb.

Uisutehnika - algsetetest katsetustest. Seefeldi.

. Väga paljud mehed töötavad ja veedavad vaba aega koos naistega, ilma neile ligi ajamata…. kas sa ei kahtlusta, et neil võib hakata midagi arenema. Meessoost töökaaslaste juures on hea see, et saab keskenduda tööasjadele ja ei pea pikalt kuulama heietusi muudel teemadel, nagu kunagises töökohas naistekollektiivis. Kohe libateema moodi paistab ausalt öeldes. Kui mees tahab üle aisa panna, on võimalusi igal pool. sõbrannad ütlevad, et vaata ette. Aga ära alahinda ja halvusta \”tibisid\”. Meeldiv suhtumine ja rõõmsameelne olek juba teeb ise inimesest hea kolleegi. [/tsitaat]Otsanunnu küll, no oled sina meil alles ilus, tark ja osav. Küll ei tohtinud ma firmapidudel käia, peale tööd töökaaslastega kohvile minna, lõpuks isegi mitte telefonikõnesid vastu võtta töövälisel ajal. Aga on ka palju normaalseid naisi, kellega on meeldiv koostööd teha, st nad suudavad keskenduda tööle. [/tsitaat] Saan sinu murest kui naine absoluutselt aru. Paljudele meeldivad vanemad mehed ja võivad ära kasutada. Ja samas võib ka sinu mees teda ära kasutada. Üldiselt jah, ei teki ju igast ülemus-alluvussuhtest midagi, aga samas – iial ei tea, millal see kõlps käia võib. kõik mu sõbrannad räägivad, et kuidas sa seda talud. Mitmetega suhtlen ka vabal ajal. Mõnda neist ma isegi tunnen, kenad inimesed on. Seal muidugi oli tegemist mingi suurema firmaga. Ja väike annust armukadedust sinu puhul on täiesti normaalne. Ma kusjuures kaalusin omale meessoost abilise võtmist 🙂 Mehega ma seda kodus ei arutanud, tegin otsuse ikka oma tööst lähtuvalt, mitte mehe arvamusest. Võib-olla reageerin üle ja olen liialt armukade, aga tunnen, et ei suuda niimoodi enam igapäevaeluga toime tulla. Su mees ei ole sinu omand ja igaühel on õigus ise otsustada, keda ta tööle võtab. Ma ei arvanud siis aga, et see võib reaalsuseks saada! Please wait. Ja mis argument see on, et kogemusi pole – tänapäeval on noored väga tublid ja võimelised palju juurde õppima. Ja kui neil mingi romanss peaks tekkima, siis ma usun, et sa paned neid märke tähele.

Hulluga pole vaja koos elada ja kui mees ringi keppida tahab, siis teeb ta seda ka ilma, et ta neiu palgale võtaks. Kõik oleme abielus ja see oleks päris naljakas, kui kellegi kaasa kodus kahtlustaks, et mine tea, kuidas tööl asjad on. Ja ei ole need mehed nii hullud ühti, et kõik ja kõikjalt armukesi otsivad. Kuni lõpuks suvepäevadel nägi, et mul on ammu oma elukaaslane ja tema meest, pealegi minust palju vanemat meest ei taha ammugi. Sinu kõrval on keegi teine, kelle elu sõltub otseses mõttes sinu tegudest ja sinu suhtumisest rahasse. Kui ma seda tibi näeks teeks ka omad järeldsed. Ja teised mehed kontoris veel ka, päris naljakoht. Mul on juba mees, väga hea mees, teised inimesed on lihtsalt inimesed, nende sugu mind ei huvita. [/tsitaat] Kui ma sinu mees oleks, siis ma lahutaks sinust. Töökaaslased ning ka muud meesterahvad, kellega suhtlen, on inimesed, ei kujutlegi neid meestena seksuaalses mõttes. Kui ta töötaks suures firmas, oleks valik kohe lausa ülihea.

Hiina lubas Tiibetisse taas välisajakirjanikke - Maailm.

. Et jah…naisena ma mõistan sind. Pärast ütles, et oleks pidanud mind kuulama … varsti oligi neiu dekreedis … kuna kartis masu pärast oma tööd kaotada. Aga kui sa paluksid mehel näiteks selle naisterahva vallandada, siis see oleks eriti tobe. Aga mõne tädi arvates keerleb elu ja maailm ainult nende ümber. Mees lihtsalt ei uskunud ja süüdistas absolutselt kõiges. See on nagu paneks inimesele nina alla maitsva prae ja siis teataks, et tegelikult ta ei vaata üldse selle poolegi. Just sellepärast, et sellistes olukordades on liiga suur oht, et sellest areneb lõpuks välja mingit laadi suhe, eriti kui inimesed omavahel sobivad. ise olen ka loomult armukade ja oleksin sinu olukorras seda samuti. Olen teda ka näinud ja tean, et tal on kindel suhe ja plaan ka varsti teine laps saada. Väärikas naine ei vaata kunagi töökaaslase ja ülemuse poole sellise pilguga. Klapime üldiselt hästi, aga ka vaidleme vahel tuliselt ja kakleme peaaegu nagu korralik abielupaar:P Ma ei ole aga märganud, et mu päris abikaasa sellepärast armukade oleks või et meie igapäevaelus ja toimetulekus üldse mingeid raskusi esineks. Nüüd me siis teame, kellele eesti rahvas võlgneb oma vähesegi iibe! Please wait. Tsiviliseeritult ja sõbralikult tervitati, käteldi. Tegemist võib olla väga meeldiva, toreda, haritud ja intelligentse naisterahvaga, kes ehk plaanib karjääriredelil kaugemalegi püüelda. Mina olen oma loomult pigem kahtlustav ja ei usu ammu igavesse truudusesse. Ma ei elaks päevagi koos mehega, kes hakkab mulle dikteerima, kellega ma tohin koos töötada ja kellega mitte. See vaimne terror oli meeletu. Välja õpetab ta korralikult riista imema laua all selle tibi. sinu kartuste tõeksosutumise korral on tegelikult tähtis, et kodus kõik korras ja sa midagi teada ei saaks – nii imelikult kui see ka ei kõla. [/tsitaat] Tundub, et sul on ikka väga madal enesehinnang. Saage aru naised looduse vastu ei ole võimalik saada ja ma võin oma mütsi ära süüa, et ükski mees ei võta endale kogemusteta assistendist tibi lihtsalt niisama… et õpetan ise välja. Uuri välja, äkki rikud ilmaasjata närve

Märkused