Enne aga muidugi lepi kokku ka võlausaldajaga ja veendu, et talle sobib selline plaan

Aga kõige suurem mure on praegu see, et olen lubanud novembri lõpp minna tööreisile ja siis peaks olema laps neli päeva vanaemaga. Ta on nõus sinuga koos elama, aga ta ei soovi ennast sinuga rohkem siduda. Üpris tobe oleks praegu tööandjale öelda, et ma ei saa tööreisile minna kui lennupiletid juba ostetud. Oma magamistoa anname vanemale poisile ja tema väikevennale, keda siis hetkel ootan. Minu vanem laps on kasvanud ilma isata, loodan väga, et ta on tulevikus rõõmus selle üle, et on siin maailmas olemas, aga ma tean, et see miski on puudu. See oleneb inimese iseloomust ja klapist lapsega. Mina naisenagi arvasin, et ei taha veel teist last. selline mees ei vääri mehe nime ja ammugi ei tasu sellisega koos elada. Jah, laste ruumivajadus ju muutub vanuse kasvades. Mõtle, kumba Sa rohkem kahetsema hakkasid, kas seda, et Sul on kolmas laps või aborti. Seega mehe kannaks mina maha nii ehk naa. Kui leiad, et tuled kolme lapsega toime – sünnita. Vanaemadega enne jäi enam vähem normaalselt, nüüd ei jää. Vanaema on juba kerges ahastuses. Teiselt poolt aga ma saan ka aru, et kui just on tööle mindud, siis tahad kohe tubli olla ja tööga pihta hakata. Kohe üldse ei kujutanud ette end jälle beebiga kodus. Minu jaoks oleks suhe siis ikkagi läbi, aga elaks hambad ristis laste nimel “õnnelikult” koos. Mõni aasta veel ja need ju pesast välja lennanud. Enne aga muidugi lepi kokku ka võlausaldajaga ja veendu, et talle sobib selline plaan. Mina ei saa sellisest mõtteviisist aru, et kodust ära kolinud lapsele peaks jätma tühja toa seisma, teised elagu aga pead-jalad koos.

autorent ja kütus - Perekooli Foorum

. Kui aga rasedaks jäin, siis hakkasin tahtma ja praegu ootan väga. Ise peab oma soovides tugev olema. eks varsti pean rääkima kui kõht paistma hakkab. Tööl alustasin paar nädalat tagasi, poole kohaga ja sellest ajast peale pole laps isegi vanaemaga tahtnud olla, nutab tihti ja küsib emmet ja issit. Sinu asemel ma mõtleks sügaval sisimas järgi,mis on hetkel olulisem. Kahju muidugi sündimata lapsest, kui teed otsuse abordi kasuks või kui ta peab isata kasvama – aga parem kasvada isata, kui isaga, kes sind ei soovinud. See on sinu elu ja sinu laps seal kõhus kes sõltub sinust. Jõudu Sulle! Please wait. Loomulikult sa saad hakkama, aga millise hinnaga. Andke nõu, mida teie sellises olukorras teeksite. Üksi jäämisega ei leppinud mingil juhul. Kui juba nõustusid, mine ülemuse juurde jutule. Lahku minna on aega küll, aga kui juba lahku on mindud, siis seda lootust enam pole, et mees harjub ja lepib. Ema peab ära käima ja laps peab maha jääma. Seal ei läinud kohe üldse hästi, laps lihtsalt paaniliselt nuttis kui emmet polnud ja ei lohutanud miski.

. Teil pole nagunii vaja suuremat elamist. Ma enam niikuinii korterisse varsti ära ei mahu.

Virgo Siil: «Linn ongi selline, lepi sellega.» Vot ei lepi.

. Varem magasid kaks last meiega ühes toas ja ikka päris pikka aega enne, kui nende toad valmis said. Abordi teeksin ainult juhul kui arst ütleks, et laps ei ole normaalne. MIna kindlasti ei kahetese, et ma lapse sünnitasin, ta on minu suurim rõõm, aga vahel mõtlen, et kas ta ikka on õnnelik. Või siis vähemalt räägi ära praegune seis ja leppige kokku, millal lõplikult otsustad. Siis on aega ümber mängida ja lennupileteid teisele broneerida kui vaja. Mõtle läbi tõesti, mida sa ise rohkem soovid – suhet, last, vabadust vms. Proovisin septembrist lasteaeda harjutada, tahtsin osalise ajaga tööle minna. Isa ei ole teda tahtnud, ema rassib ja rügab üksi. Aga sul, teemaalgataja, on ju nii suured lapsed. Kindlasti ei soovita aborti teha. teiseks, ma arvan, et igal inimesel on õigus lapsi mitte soovida ja et selle sooviga tuleb arvestada, seega tekitab küsimusi olukord, kus teatakase, et partner rohkem lapsi ei taha, aga ikka on ups! beebi hakkamas. Erinevus on see, et meil on neli tuba. Vanaemaga on iseenesest laps olnud ja leppinud. Praegu on novembri lõpuni veel nii palju aega, et saab ümber korraldada küll.

3 põhiküsimust, millele enne investeerimist mõelda | SEB

. Ei arva, et meil siin kitsaks läheb. Teemaalgatajal soovitan aga asja rahulikult võtta ja anda lihtsalt aega mehele. Kindlasti on lapse elus rohkem rõõmu kui kurbust, aga kui isa ei ole siis see mingi seletamatu kurbus või igatsus jääb teda elu aeg saatma. esimene kord mõjus lastele lahkuminek nii, et väiksema lapse kõneareng jäi seisma ja ta ei tundud enam elu vastu huvi ning ma pidin ta aasta hiljem kooli panema kuid ta vajab siiani aegajalt spetsialistide abi, suurem laps on mulle toeks olnud. Lõpuks kolivad lapsed teise linna õppima vms ja vajavad vaid niipalju ruumi, et kuskil magada oleks. See punkt on seotud ka eelmisega. Usun, et teil tuleb pesamunast veel palju rõõmu. Eile jätsin oma mõtetes mehe maha, seda on lihtne teha, sest ta ei ole Eestis, aga kuidas ma teen lastele teistkordselt trauma. Kui lähen teise tuppa siis juba nutab, et kus emme on. Sul on mõlemad valikud kehvad. Palju meil magamiseks ikka ruumi vaja on. Ja teiste hoida jätmine lähebki raskemalt. Kahel suuremal lapsel pisikesed toad, meil veidi suurem magamistuba ja elutuba. Meil kõigil vanematega suhted suurepärased ja oleme oma vanemate juurde alati oodatud, aga tõesti pärast gümnaasiumit pigem külalisena, sest meie kodud on siiski olnud mujal. kasva suureks! Please wait. Loomulikult ei ole see õigustus niimoodi reageerida, aga lapse saamine on nii suur asi, et võibki algul kõhedaks võtta ja väiksma enesekontrolliga inimene ütleb selle jama välja, mis hirm algul tekitab. Kui sissetulek pole stabiilne, on säästmine sedavõrd olulisem!. Ja mul tulebki vist tööle minekut edasi lükata 🙁 Please wait. Lapsed käivad kooli, meie käime tööl, elu on poole lihtsam kui siis kui lapsed käisid lasteaias- Pidime perega ja tuttavatega talvel reisima minema, aga vot nüüd ma rikkusin kõik ära, sest ma tahan last ja mees ei taha. Lapse kasvatamist ma üksi ei karda saan hakkama mõistus on käed on, raha oskan teenida. Vanaema muidugi juba mainis, et ei ole nõus lapsega jääma kui laps niimoodi nutab ja ei lepi temaga. Teismelisest on nii raske aru saada. Ja ma saan aru, et ema süda valutab. Ütle, et olid liiga optimistlik ja nüüd järgi mõeldes ei julge vee nii väikest last mitmeks päevaks hoidjaga jätta, kellega laps ei lepi.

7 leevendavat nippi, mis võtavad kehva tuju ja valu enne.

. Jäta temaga ükskõik kuidas hüvasti või selgita palju tahes. Noh ja muidugi ka meile endile pole vaja enam nii suurt magamistuba, kui seal beebi ei maga, nii et võime ka hoopis ise kõige pisemasse tuppa kolida… Meie puhul on täiesti kindel, et kui lapsed põhikoolist edasi õppida kavatsevad, tuleb neil linna õppima minna. Lasteaias muidu meeldis aga ainult siis kui ma olin max paari meetri kaugusel. Eriti valus on see teema lasteaias. Mehel võtab see harjumine lihtsalt kauem aega, aga ta võib samuti tahtma hakata. Kuna reis alles novembris, siis usun, et annab veel ümber mängida. Aga sinna on veel aastaid aega. Meie mehega kolime väikesesse poisi tuppa. Oota lihtsalt ja ära teemat torgi! Please wait. siit võib jääda mulje, et elan uberikus, aga päris nii see ei ole. Kui mees elamisest väljas, siis jääb ka ruumi rohkem üle. Hüljatus on kõige kohutavam asi, mida laps võib tunda 🙁 Please wait. kindlasti sünnita ja mehe asjad võid kokku pakkida, et kui lähetusest tuleb, oleks kiirem minek. Teadsin vaid, et saan hakkama. Ja kui ka lähed, siis rahulikult see aeg sa tööle keskenduda ei saa ikkagi. Kui vanaema ei taha hoida, tuleb keegi teine leida, mitte lasta lapsel endaga manipuleerida. Laps muidu ka väga arg, kardab omavanuseid. Ma ei näe küll sellel mingit mõtet. See vanus on päris pisike ka veel. Nüüd olen teda kodus hoidnud aga on ka tekkinud mingi hull klammerdumine minu külge. Peale kahe nädalast proovimist otsustasime hoiuga lõpetada ja võtta appi vanaema, kes hakkab last hoidmas käima. Enne aga muidugi lepi kokku ka võlausaldajaga ja veendu, et talle sobib selline plaan. Lihtsalt tuleb lastetoa mööbel läbi mõelda. Lubasin sügisest poole kohaga tööle minna ja hakkasime last augustis lastehoiuga harjutama. See on igatahes parem, kui viimasel hetkel loobumine. Enne lapse teemat oli uue maja ehituse plaan/ kruntki on ostetud 🙂 Irooniline Laps jääb, hingevalu ja pisarad jäävad ja kuna vanemad lapsed on nii suured siis seekord luban valida kas vaesem emme või rikas papa! Please wait. Kulukas lähetus näitab tööandja usaldust ja et töötajat väärtustatakse. Asi pole korteri suuruses vaid milleski muus. Kui ei taha ja ei viitsi ja ei meeldi, on palju oodata, et laps selle inimesega leppima peaks

Märkused