Ei mingeid saladusi

Annan laenu ka arestitud kinnisvarale, BigBank Narva. Sama lugu ongi ju igasuguse tagasisidega: ka oma pereliikmetest ja lähedastest puistan oma südant ainult neile, kes seda infot ka kuulata ja vastu võtta oskavad. Aga laps leidis üles ka oma päris isa, kes ei ole üldse tore ega hea inimene. See foorum või üldse foorumid ja internet on selleks, et ajada üldist mula, vaielda elatiseteemadel, võtta sõna ja minna tuliseks, kui keegi on ülekohut ja petmist -reetmist tunda saanud, jagada retsepte ja võrrelda lõhnu. Üllatust kinnitasid ka teised, kellega rääkisin. Sest – no elu ei ole alati must-valge. Kui küsisin nime, ei tatnud paljud kohe vastata. Või siis teine mõte – mõistame hukka näiteks need, kes saavad lapse üksi, s.t et kas siis juhusuhtest või spermapanga abil. Ammu möödas küll, ei olnud kuritegelik, polnud tegu ka mingi petmisteemaga ega üldse halva asjaga, sellest hoolimata isegi anonüümselt ei kannata kirja panna. Et see tore suurepärane mees, keda aastakümneid isaks peetud, ei olegi ühe lapse isa. Ta teab üht-teist mu suhetest – et kui mitu ja millal ja kes -, aga seda detaili pole ma kunagi täpsustanud..

See tekitas tolles peres küll kohutava südamevalu ja väga suure jama.

Peeter Vähi: „Jah, mul on saladusi.” - Saatus

. Sel puudub lihtsalt igasugune mõte. Ta loodab tööd leida ka mõnes muus valdkonnas, mitte tingimata rõivatööstuses. Mina vast isegi kirjutaks nendest õrnadest ja minu jaoks siiani ebameeldivatest asjadest, aga ka siis oleks ikka keegi, kes siin mulle virtuaalse peapesu teeks. Lisan juurde, et alati ei pea kõik olema kuritegelik jms, lihtsalt ei soovi, et keegi hakkaks uurima, puurima, mõistatama, asju kokku klapitama ja välja selgitama, et kes see olla võiks, sest osasid asju on ka elus niisama räägitud. Ei mingeid saladusi. Kuid on seiku, mis on minu jaoks õrn ja emotsionaalne teema, ning ma lihtsalt ei taha neid asju siia Perekooli, n.ö sigadele järada visata. Jäin mõtlema, et ilmselt need “personaalsed saladused” või siis lihtsalt kogemused mõjutavad ka meie suhtumist teistesse. Aga kui endal “selline hetk” saabub, siis justkui saadakse aru, et see võibki olla ainuõige võimalus jne. Ei mingeid saladusi. Äkki on tõesti parem, et on asju, millest ühtegi jälge maha ei jää. Paljud neist pensionieelikud, nooremaid mitte kuigi palju.Varasemalt pole sulgemisest juttu olnud„Kollektiivile oli sulgemisotsus suureks üllatuseks. Aga mitte jagada oma elu ükiskasjaliselt. Siis nagu justkui järsku mõistetakse ka veidi rohkem teisi inimesi, kes seda on teinud. Vabrikon siin olnud nii pikki aastaid. Kõik nad rääkisid puhast vene keelt, kuigi kohtlajärvelastest viiendik on eestlased. Kusjuures ema ise surigi järgmisel päeval. Pildi peale oli nõus jääma neist vaid üks. Sulgemisest pole mingit juttu olnud,” rääkis Svetlana, kes töötab triikijana. Enamik naistest olid kaugelt üle neljakümne. Enamik neist keeldus kategooriliselt midagigi rääkimast.

Alla Pugatšova kõhnumise saladus - ei mingeid dieete! - Eesti Naine

. Nüüdseks on olukord selline, et isa ja teiste laste suhted on ikkagi head ja lähedased. Ta on öelnud korduvalt, et parem oleks emal seda saladust mitte avaldada olnud. No näiteks ei tea mu abikaasa, et olen olnud suhtes abielumehega ehk armuke. Ei, ma ei lase endale nii teha, sestap jäävad mu saladused minu enda teada. Kelle osas tunnen, et jagatud mure on pool muret.

Ratas: Keskerakond toetab Savisaart edasi ja Tallinnale.

. Ja eks keda huvitab või midagi kahtlast silma jääb, see hakkab või võib hakata isikut ka muul moel kindlaks tegema. Igas teemas on ju alati keegi, kes läheb isiklikuks ja suudab ka huvitava arutluse ära solkida. Oskamatu, negatiivse tagasisidega saab mure selle jagaja jaoks muuta paraku hoopistükkis suuremaks kui see enne oli ning sel juhul ütleks- ma pole selline masohhist. Aga vahel kommenteerides teemasid, ei saa väga detailne olla, sest kardan, et tuntakse ära. Kuigi ei olnud, need on uitmõtted või vihahood või unenäod. Oletame, et inimene reklaamib tervele maailmale, et tema näiteks kedagi ei peta ja mõistab hukka kõik, kes seda teevad. Ilmselt mõtleme me kõik mingil hetkel nii, aga ometi võib juhtuda, et ka tema elus tuleb mis-iganes-põhjustel see petmine ette

Märkused