Eesti Pank – kõik, mida peaksid teadma

Teiseks on viipemakse kliendile lihtne samadel põhjustel, et ei pea kaarti makseterminali sisestama ja PIN-koodiga kinnitama vaid lihtsalt asetama kaardi viipemärgi kohale ja makse saab tehtud. Finantsettevõte muutis firmadisaini kõigis Balti riikides ning nüüd on panga tunnusvärv heleroheline. Viipemaksete funktsiooni aktiveerimiseks tuleb esimene makse viipekaardiga teha makseterminalis tavapäraselt kaarti terminali sisestades ning PIN-koodiga kinnitades. Viipemaksed erinevad riigiti Igas riigis, kus viipemaksed toimivad, on kehtestatud ka viipemakse ülemine piir. Pärast kõigi Eesti panga aktsiate omandamist muutis emaettevõte panga nime: Eesti Ühispangast sai SEB Eesti Ühispank ja pärast seda SEB Pank. Sigma krediidi, laenud ilma kuumaksuta. Eesti Ühispangal oli Lätis tütarpank ja Leedus partnerpank Vilniaus Banka, mistõttu panga kliendid said teistes Balti riikides pangateenuseid soodsamalt kasutada. Eesti Pank – kõik, mida peaksid teadma. Kokkuvõtteks võib öelda, et iga uuendus vajab harjumist. SEB viipekaardile saab internetipangas kehtestada isikliku limiidi, mis kehtib ka välisriigis. Ühinenud pank võttis aasta jooksul üle mitmed Tallinna Panga klienditeenindusvõtted ning töötas välja must-kuldse firmadisaini. Kuna uus mugavusteenus alles vallutab Eesti turgu, on õige aeg tutvuda selle teenuse peamiste aspektidega. Kogusumma limiiti saate määrata internetipangas või pangakontoris.

OÜ Kiilto Eesti - Esileht

. Viipemakse kaks olulist eelist Esiteks saab makse tehtud võimalikult kiiresti. Ajapikku on SEB juhtimisstruktuuri muudetud, vähendades teistes riikides töötavate pankade iseseisvust ja koondades pangagrupi juhtimist Rootsi. Samas lisab viipemakse igapäevapangandusele lihtsust ja loob lisaväärtuse aja kokkuhoiu näol. Makseterminali ekraanile ilmub makse tegemise hetkel viipemärk – samasugune märk on ka viipekaardil.

Samuti on viipemaksel kogusumma limiit, mille täitumisel tuleb makse kinnitada PIN-koodiga. SEB kliendid saavad tellida endale viipemakse võimalusega pangakaarti. Turvalisuse tagamiseks tuleb aeg-ajalt maksmist PIN-koodiga kinnitada ka edaspidi. Helisignaal annab märku makse õnnestumise kohta. Eesti Pank – kõik, mida peaksid teadma. Järjekorrad ostukohtades peaksid viipemakse toimimisel oluliselt kiiremini liikuma ja vähenema.

Vaata: teleseriaal "Pank", seitsmes osa | Tele/raadio | ERR

. . Seetõttu saab makseid teha väiksematel ostudel. Viipemakse võimalust toetavad samuti ka kõik SEB nutiterminalid. Asetage kaart viipemärgi lähedale ning hoidke, kuni terminal teeb piiksu. Enne seda, kui Rootsi pank Eesti panga kõik aktsiad omandas, kandis see nime Eesti Ühispank, seejärel SEB Eesti Ühispank. Ning kindlasti pidage meeles pangakaartide üldiseid turvalisuse reegleid: kui te ei tea kaardi asukohta või teil on alust kahtlustada selle sattumist võõra inimese kätte, tuleb sellest koheselt teavitada panka

Märkused