Ee Aadress: Rävala pst

Külitse ait on miljööväärtuslik pika ajalooga maja. Jagame teiega paari head nippi, mis aitavad säästmisprotsessi teha lihtsamaks. Ruumide rent pidulike ja töiste ürituste pidamiseks. Palume teid nautima ehedaid Saksamaa roogasid. Hubane, kodune restoran Tallinna parimate roogade ja hindadega. Escape Room Factory baar/lounge on rustikaalse stiiliga hubane peoruum kus saab pidada näiteks firmaüritusi või sünnipäevi. Olgu selleks sünnipäev, pulm või mis iganes sündmus, mis vajab tähistamist.

Studioworks OÜ tööpakkumised -

. Pakume Teile suurepärast eesti toitu  ja südamlikku teenindust kenas keldrisaalis. Suurepärased Itaalia toidud Pirital. Ee Aadress: Rävala pst.

Seminarid / koolitused - ET Infokeskus -

. Söögitegemisvõimalused on nii sees kui väljas. Ee Aadress: Rävala pst.

Raeküla Vanakooli keskuses on võimalik korraldada väga erisuguseid üritusi. Vivu kiirlaen, odavaim SMS laen. Ajakeskus Wittenstein pakub võimalust korraldada pidusid ja temaatilisi üritusi nii ajakeskuses sees kui Paide Vallimäel õues. ; See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Nooruses on eriti suur ind esitleda end eduka ja mõjukana, et paremini end maailmas kehtestada ja seetõttu kiputakse tegema kulukaid väljaminekuid, mis ei ole reaalselt rahakotile jõukohased. Kämpingus on majutus puidust majakestes ja telkimisplatsil. Hubane, hull, lihtne & mugav lokaal vanalinna vaikses nurgas. Lisaks pidudele on meie majas võimalik korraldada ka konverentse, seminare kui ka koolitusi. Kämping sobib ideaalselt asutuste suvepäevadeks, pulmadeks või lihtsalt looduses puhkamiseks. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. Meist / Meeskond / Kontakt. MEKK – see on moodne eesti köögikunst. Viktus on hubane söögikoht Tallinna kesklinnas, kus saab nautida mõnusat olemist hea toidu ja joogi saatel.

Vrapikohvik

Märkused