Ee Aadress: Rävala pst 8, 10143, Tallinn Kodulehekülg: Asukoht kaardil

Suurepärased Itaalia toidud Pirital. Ajakeskus Wittenstein pakub võimalust korraldada pidusid ja temaatilisi üritusi nii ajakeskuses sees kui Paide Vallimäel õues. ; See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. MEKK – see on moodne eesti köögikunst. Söögitegemisvõimalused on nii sees kui väljas. Kämping sobib ideaalselt asutuste suvepäevadeks, pulmadeks või lihtsalt looduses puhkamiseks. Kämpingus on majutus puidust majakestes ja telkimisplatsil. Pakume Teile suurepärast eesti toitu  ja südamlikku teenindust kenas keldrisaalis.

Notarite Koda / Notaribürood

. Külitse ait on miljööväärtuslik pika ajalooga maja. Hubane, hull, lihtne & mugav lokaal vanalinna vaikses nurgas. Olgu selleks sünnipäev, pulm või mis iganes sündmus, mis vajab tähistamist. Ee Aadress: Rävala pst 8, 10143, Tallinn Kodulehekülg: Asukoht kaardil.

Ruumide rent pidulike ja töiste ürituste pidamiseks. Lisaks pidudele on meie majas võimalik korraldada ka konverentse, seminare kui ka koolitusi. Palume teid nautima ehedaid Saksamaa roogasid. Escape Room Factory baar/lounge on rustikaalse stiiliga hubane peoruum kus saab pidada näiteks firmaüritusi või sünnipäevi. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. Ee Aadress: Rävala pst 8, 10143, Tallinn Kodulehekülg: Asukoht kaardil.

Eesti Autokoolide Liit » Liikmed

. Raeküla Vanakooli keskuses on võimalik korraldada väga erisuguseid üritusi. Viktus on hubane söögikoht Tallinna kesklinnas, kus saab nautida mõnusat olemist hea toidu ja joogi saatel. Hubane, kodune restoran Tallinna parimate roogade ja hindadega. Kui mõtled pidevalt oma võlgadele või kui sulle saadetakse meeldetuletusi hilinenud tagasimaksete kohta siis oled ilmselt liiga palju võlgu

Märkused