Ee Aadress: 14 High Street, 1551, Sliema, Malta Kodulehekülg: Asukoht kaardil

Kodasema teele on paigaldatud tänavavalgustus. Maja sissesõiduteele ja maja ümber on planeeritud paigaldada tänavakivid. Vesi kohalikust elamurajooni puurkaevust. Elamule paigaldatakse õhk/vesi soojuspump, mis soojendab esimesel korrusel vesikandjal põrandaküttetorustikku ja teisel korrusel radiaatoreid.

Pärnu linn - Osakonnad, teenistused -

. Suuremast magamistoast pääseb mahukale rõdule. Maja teevad tulevikus hästi valgusküllaseks suured avarad toad, kõrged laed ja hulgaliselt suuri aknaid. Vett soojendab sama süsteem. Maja asukoht on tupiktänava lõpus. Majakarp saab püsti juuni kuus. Reklaam internetis ja lehtedes. Aitan müüa soovi korral sinu praeguse kinnisvara, esimene konsultatsioon Tasuta! Palun helista küsi lisa! Aitan Teid kinnisvara müümisel ja üürile andmisel ning hindamisel, ostmisel ja laenu taotlemisel. Sanitaarruumidesse on planeeritud igal pool vesikandjal põrandaküte. Lähistel paiknevad kultuurimälestisteks loetavad muistsed põllud, kultuskivid ja kivikalmed. Need piiravad tulevikus sinna ehitamise võmaluse ning tagavad seetõttu koha privaatsuse. Sõbralikud ja rahulikud naabrid, vaikne looduskeskne piirkond. Selleks tehakse projektis vastavad muudatused. Kõikidesse magamistubadesse on võimalik ehitada garderoobikapid.

NARVI -

. NB! Täpselt sama projekti on ehitaja valmis saanud ka naabruses, kus kokkuleppel uute omanikega on soovi korral võimalik seda vaatama minna. Terrassile pääseb nii saunast kui ka elutoast. Ee Aadress: 14 High Street, 1551, Sliema, Malta Kodulehekülg: Asukoht kaardil. Naabruses paiknevad suures osas uuemad eramud ja paarismajad. Projekti järgi on planeeritud ehitada maja küljele autovarjualune, kuid saab võimalusel ümber planeerida garaažiks. Korrektsed lepingud ja professionaalsed tehingud. Pildimaterjal pärinebki just sellest majast.

TTÜ Tallinna Kolledž -

. See on üks edu aluseid.. Projektis planeeritud suurem walk-in garderoob on võimalik ümberplaneerida kabinetiks. Teistesse ruumidesse laminaatparkett või vastavalt kokkuleppele mõni teine materjal. Ee Aadress: 14 High Street, 1551, Sliema, Malta Kodulehekülg: Asukoht kaardil. Võimalik tellida köögimööbel ja tehnika ning lõplik krundi haljastus. Esikus, köögis, wc-s, pesuruumides ja saunas on planeeritud paigaldada keraamilised plaadid

Märkused