Coop Panga pangakaart

Paljud põhjendavad oma halba rahalist seisu sellega, et „tööd ei ole“ või „pole oskuseid“. Kaart saadetakse lihtkirjana. Kui oled internetipanga kasutaja, saad oma uue pangakaardi tellida posti teel. Kaardiga maksmisel kontrolli enne tehingu kinnitamist summat terminalis. Kinkekaart kehtib 12 kuud alates kaardi väljastamisest.

Coop pangakaart | Coop

. Hoia kaardi PIN-kood vaid enda teada – jäta PIN-kood meelde ja hävita PIN-koodi ümbrik. Turvalisuse huvides soovitame kaardi kasutuslimiidid määrata vastavalt reaalsele kaardi kasutusele ja võimalikult väikesed. Teavita panka ka juhul, kui Sa ei ole kindel, kas kaart on kadunud – kaardi saab ajutiselt blokeerida. Viipemaksed on turvalised – aeg-ajalt palub pank turvalisuse huvides ka väiksemate summade korral tehing PIN-koodiga kinnitada. Kõik Coop Panga pangakaardid on viipemakse võimalusega. Aktiveerides Coop Panga deebetkaardi kaotab seni kehtinud Säästukaart automaatselt kehtivuse. Täiendavaid tegevusi kliendiprogrammiga liitumiseks tegema ei pea.. Erinevates riikides võib viipemakse lubatud maksimumsumma olla erinev. Internetis kaardiga maksmisel kasuta usaldusväärseid veebilehti. Võta meiega kindlasti ühendust kui üks saadetistest ei ole Sinuni jõudnud või oled selle kätte saanud avatuna. Enne kaardi kasutamist kirjuta kaardi tagaküljele ka enda allkiri. Lisaks on võimalik määrata kõiki kaarditehinguid hõlmav kuulimiit. Coop Panga pangakaart.

Coop Pank avas uksed | Pangakaart kui kliendikaart

. Viipemakseid saab teha kõikjal, nii Eestis kui ka välismaal ja vastavad terminalid tunneb ära viipemakse märgistuse järgi. Kaardiga tuleb vaid terminalil viibata.

Kui tegemist on lisakaardiga, aktiveerib kaardi konto omanik. Kui kaart kaob või varastatakse, siis sulge kaart koheselt internetipangas või helistades telefonil . Määra oma kaardile kasutuslimiidid internetipangas – limiidi saab määrata kaardimaksetele ja sularahatehingutele. Igal kliendil saab korraga olla üks Säästukaardi funktsionaalsusega kaart. Kui avastad kontoväljavõttel tehinguid, mida ei ole sooritanud või tegemist on tundmatu teenusepakkujaga, sulge kaart ja anna sellest pangale viivitamatult teada. Kaart ja PIN-kood jõuavad Sinuni erinevates ümbrikutes ja erinevatel päevadel. Enne kaardi aktiveerimist veendu, et oled nii kaardi kui PIN-koodi rikkumata kujul kätte saanud.

Erakliendi pangakaardid · LHV | Kaart postiga koju

Märkused