Asjatundlikkus, usaldusväärsus, koostöö ja hoolivus – need on Eesti Panga tähtsaimad väärtused, millest organisatsioon juhindub igapäevaelus ning kõik tegevused on juhitud nendest põhimõtetest

Asjatundlikkus - Tunneme oma ja kliendi sisuvaldkonda.  - Teame, mida teeme ja oskame pakkuda parimat. Rahvusvahelises plaanis teeme koostööd erinevate riikide IT asutuste ja struktuuridega. Uuringute kohaselt kardavad värsked lapsevanemad kõige rohkem seda, et nad ei tule enam rahaga toime või ei suuda lapsele pakkuda kõike, mida laps vajab. - Seisame üheskoos hea RIK-i maine eest. Lisaks on RIK-i spetsialistide poolt välja töötatud lahendused ja arendused äratanud huvi mitmetes riikides nii Euroopas kui ka väljaspool seda.Avalik tunnustus RIK-i  IT-lahendustele:.

Asutusest | RIK

. - Läheme kaasa muutustega arvestades asutuse pikaajaliste eesmärkidega.

Tepso

. Koostöö - Usaldame oma kolleegide ja koostööpartnerite teadmisi. Meil on pikaajalised kogemused ja teadmiste - oskuste pagas suurte projektide läbiviimisest. Oleme koostööpartnerid Ehitame ja müüme oma tooteid edukalt Eestis, Saksamaal, Hispaanias ja Venemaal.Meie tooted on välja töötatud ja projekteeritud, arvestades Norra kliimaolusid ning Euroopa Liidu ehitusstandardeid..

Firmast - BHRS

. - Lähtume mõistlikkusest, bürokraatiasse takerdumata.  - Näeme lahendusi, mitte probleeme.

Kokariided

. Pakume uuenduslikke juhtimislahendusi majutus- ja toitlustussektorile üle terve maailma ja seda koostöös kohalike teenusepakkujatega.

Asjatundlikkus, usaldusväärsus, koostöö ja hoolivus – need on Eesti Panga tähtsaimad väärtused, millest organisatsioon juhindub igapäevaelus ning kõik tegevused on juhitud nendest põhimõtetest. Ei olegi lumehelbekesed: 5 viisi, kuidas Eesti noored tagavad endale majandusliku edu. Turvalisus - Kaitseme andmeid ning tagame privaatsuse. Kasutame ainult kvaliteetset kõva ehituspuitu, kõrgekvaliteedilist termopuitu, õigesti kuivatatud saepuitu ning kvaliteetseid kinnitus- ning abimaterjale. Oleme suur IT-le orienteeritud riigiasutus, kes tegeleb mastaapsete ja teed rajavate projektide teostuse ja juhtimisega. Meie suhe raha ja ostlemisega on väga isiklik. Annan kiiresti laenu kinnisvaratagatisel, pant24.ee. - Väärtustame ja arendame erialaseid oskusi.  - Oleme uudsete valdkondlike lahenduste kujundajad. EL-sisene koostöö laieneb pidevalt. BHRS on ülemaailmne tarnija hotellidele, restoranidele, staadionidele, spaadele, spordiklubidele ja jaekaubandussektorile. Asjatundlikkus, usaldusväärsus, koostöö ja hoolivus – need on Eesti Panga tähtsaimad väärtused, millest organisatsioon juhindub igapäevaelus ning kõik tegevused on juhitud nendest põhimõtetest. Kõik selle võib kokku võtta ühe sõnaga – professionaalsus.Meie toodang jõuab klientideni otse tehasest, ilma vahendajateta. - Loome toetava ja usaldusväärse töökeskkonna. - Väärtustame pühendunud töötajaskonda.  - Austame oma kolleege ja koostööpartnereid

Märkused