Ära unusta end küll kiita, kuid ära mine sellega liiale – iga asja pärast ei ole vaja veinil korki maha keerata

Kõnnid jalgu järgi vedades toast tuppa või konutad teleka ees, proovid sõpru kätte saada, aga kõik on nagu maamuna pealt ära pühitud. Võta endale alates septembrist eesmärgiks, et suhtled igal üritusel vähemalt kolme uue inimesega. Ole sina see inimene, kes tunneb huvi teiste vastu ja on valmis teisi vajadusel ka toetama. Tunne teiste inimest vastu huvi. [Loe edasi] „Lasteabitelefon, tere! Kuulan teid.“  „Ma ei tea kas ma pöördusin õigesse kohta.,“ „Ma ei tea kas see on üldse probleem.,“ „Ma ei tea kas te saate mind aidata.,“ „Mul on mure.“ Selliseid. Teiste vastu huvi ülesnäitamine ja heateod tulevad alati sulle positiivselt tagasi ja seda isegi siis, kui sa ei usu Karma seadusesse.

Tee kõike, mida soovid, aga ära unusta, kes sa oled - Motivaator

. Ära ole kade, vaid jaga oma teadmisi ka teistega. Ka eriala on lihtne muuta: ülikoolides on IT-kursuseid IT-tausta mitte omavatele inimestele. Usu, sinu kogemused on väärt jagamist, seda siis kas oma sõprade-tuttavatega, töökohal, kuid miks mitte valdkonnas laiemalt. Kui sind teatakse kui inimest, kes saab alati oma töödega hästi hakkama ja kes ei häbene ka oma edusamme jagada, on sul lihtsam ka sobivat tööd leida või hoida. Näita ise, kes sa tegelikult oled!. Kui ettevõtted tegelevad aktiivselt oma tööandja brändi loomisega ja seda ikka selleks, et sobivamad tööotsijad leiaks tee nende juurde, siis töötajal on võimalus luua endast selline mulje, et tööandja sooviks just teda tööle võtta. Kui sul on aga mõne teema vastu sügavam huvi, siis kaalu ülikoolide pakutavaid põhjalikumaid kraadiõppe kursusi. Ta hoiab rohkem oma ette, on selline tõsine ja kurvameelne. Sa oled see, mida sa sööd, seega milleks süüa midagi, mis vaid tapab su tervist?. Kiire lahendus on koolitustel ja konverentsidel osalemine. Tööalases edus on ka suhted väga olulised. Kutsekoolides on põnevaid igapäevatöö kõrvalt omandatavaid ameteid. Liitu erialaühinguga – erialaühingutest käivad läbi ka valdkonnas olulised teemad. Leia endale sobiv arenguvõimalus. [Loe edasi] Seksuaalne väärkohtlemine on lapse kaasamine seksuaalsesse tegevusse, mille sisust ta ei saa täielikult aru, millele ta ei ole võimeline andma adekvaatset nõusolekut ning mis astub üle seadustest või ühiskonna sotsiaalsetest normidest. Usu, sellest ei piisa, kui oled kõige targem. Sageli kiputakse oma olemasolevaid oskusi ja teadmisi alahindama. . Juhi ise enda mainet, mitte ära lase oma mainel juhuslikult kujuneda.

– Armastuse teemaline blogi

. Värsked uudised Vahel juhtub seda meie kõigiga, et lihtsalt on nii igav, et ei oska enda ega oma ajaga midagi peale hakata. Võrgustu! Meil on kohati ebamugav võõra inimesega juttu alustada. Ära unusta end küll kiita, kuid ära mine sellega liiale – iga asja pärast ei ole vaja veinil korki maha keerata. Seega kaardista oskused, mis on sinu erialal olulised ja mida sa peaks endas arendama selleks, et olla tuleviku jaoks valmis ja leida see töö, mis sulle sobib. Avarda oma silmaringi ja hari end oma igapäevatöö valdkonnast erineval teemal. Need on sulle suurepärane võimalus olla ise muutuse looja või muutuse loomise juures.

Solvanguõpetus

Märkused