Ära lükka ideid edasi vabanduste tõttu – sa ei õpi kunagi, kui sa istud niisama, käed rüppes, ja loodad, et elu paraneb

Vali selleks endale sobiv aeg. Kirjuta paberile kõik pinged, mured ja rebi see paber puruks või põleta ära. Peresüsteemist ei leia me sedasorti sugulasi, kes oleksid pidanud taluma vangilaagri kannatusi ja kelle kannatusi sooviks Meelise alateadvus nüüd korrata. KALAD Ole vastutustundlik ja õiglane, paranda vead mis on tekkinud. Olles stressis ja pinges, eelistab aju käia vanu, juba sissetallatud radu probleemide lahendamisel ja need ei vii meid uute avastusteni. Mis see siis ometi on, murran ka mina pead. Meelis isegi eitab sellise uskumuse olemasolu. Oskad vajalikke ressursse luua ja mingi soov võib lõpuks täide minna. Mine iga kell õhtul magama kindlal ajal ning ärka hommikul ühel ja samal ajal.Üks asi korraga-. Võib-olla tuleb ette mingi tähtis teekond või reisil auto juhtimine või hoopis uue liiklusvahendi valimine. Kodus on harmooniliselt hubane õhustik. Esmalt tuleb vabaneda sellest blokeeringust, mis hästitasustatud tööga kaasneva sinu jaoks hirmutavaks teeb. SÕNN Millegi lõpule viimine mis toob sulle tasu, tunnustust või lihtsalt rõõmu. Tutvu mõne vaimustava paigaga. Leia tasakaal kodu ja töö vahel. Need toovad tulevikus tulu. Ees võib oodata mõni tähtpäev, sünnipäev või lihtsalt tähistamist vääriv sündmus või pidu. Rahaline edu on soosingus, seega ära kahtle ja võta kingitused ning pakkumised vastu. Tee parem midagi lõbusat kodus või suhtesiseselt mis mõtted mujale viib. Su kodu täitub meeldivaaroomiga.- Viska kingad jalast ja lase lips lõdvaks. Suhted võivad hooletuse pärast kannatada kuna kogu tähelepanu on keskendatud tööle. Stressirohkel päeval sirvi seda ja leiad sellest palju kasu.- Tee oma - u ja kata uhke laud selle nautimiseks.-  ja lase õu tuppa, tunne kuidas Su kodu täitub värskusega.- Tee kollaaž oma soovidest ja unistustest. NEITSI Täna võid nautida üksiolekut ja uurida oma mõtteid või tundeid.

Lükkaks elu edasi? - Alkeemia

. Töö otsimisel ilmneb viivitusi ja pettumusi. Liikumine on nauding!- Tee endale lõõgastav vann-  või mine- a.- Pihusta tuba täis oma lemmiklõhn- a või pane lemmik eeterlik õli aroomilampi.Ära lükka kohustusi edasi- , tee need ära ja siis naudi mõnusat vaba aega. pooleks minutiks, märkad, et küünla pilt on endiselt silmade ees. Viska maiustused, snäkid ja kiirtoit nurka ning hakka toituma tervislikult. Hinga paar korda sügavalt ja lase pinged kehast välja. Ometi on just see uskumus see, millesse ta on takerdunud nagu takjapõõsasse. Asenda internetis surfamine rahustava muusika kuulamise, venitusharjutuste või mõne muu Sinu jaoks tõeliselt lõdvestava tegevusega.Lase loovus vabaks läbi kunsti- , joonista ja maali lihtsalt enda jaoks. Lisaks ei pelga Meelis panustada, ta on töökas ning kui mingi hea idee realiseerimine nõuab oma energia kulutamist, on ta ka selleks valmis. Vastuolud kodustega lahenevad küll kiiresti, kuid suhe liigub täna kohutavalt aeglaselt. Jälgi poolavatud silmadega küünlaleeki. VÄHK Kannatad täna liiga suure koorma all.

Taroskoop - JÄÄR Asud edasi liikuma ja näed.

. Kaardista oma võimalused ja tee endale sobivad valikud.- Tee endale inspiratsioonimärkmik. - Täida see enda lemmiktsitaatidega ja tarkusesõnadega. Kodus on tunda liigset kontrolli või on suhtes pingeline periood. Premeeri end.-  Hinda oma saavutusi ja kannatlikkust. Loe inspireerivat raamatut. See annab ka kõikidele Su töistele tegevustele värske hoo ja energia.Siit leiadki inspiratsiooni ja ideid, kuidas endale mõnusaid olemishetki luua, leia enda lemmikud ja kingi endale iga päev väike puhkepaus. Need on need takistused, millele me kiiresti jälile jõuame ja millest Meelis on ise teadlik. Ära tee otsuseid kui oled surve all. Meid ümbritseb alati palju valikuid, võta aeg maha nende märkamiseks. AMBUR Keskendu täna südame asemel mõistusele, sest see on võimas ja aitab üle elada pingelist perioodi tööl kus sinu õlgadele on laiunud täielik vastutus. KALJUKITS Täna on meelekindluse ja keskendumise aeg. Kui oleme väsinud ja pinges valime tihti mõne aega raiskava tegevuse, mis meid eriti ei värskenda. Võid saada häid uudiseid asjade kohta mis puudutavad armusuhet, lapsi või peret. Tunne, kuidas rahuned hetkega.- , kasvõi ilma mingi põhjuseta, elu läheb palju päikeselisemaks.Loe luuletust-  või kirjuta ise. Naudid heaolu, sensuaalsust, turvalisust ning emotsionaalset tuge. KAKSIKUD Päev kulgeb aegalselt ja sul polegi teha muud kui kannatlikult oodata. Lase hommikupäikesel enda peale paista.

See on suurepärane rahustav keskendumisharjutus. Hea aeg seltskonnas olla, lõbutseda ja nautida elumõnusid vahelduseks muredele. LÕVI Tunned end täna millegi vangis - ideaal, suhe, töö või mingi illusioon. Oleks ehk hea aeg teha romantiline õhtu ja omavahelist sidet veidi turgutada.

70 ideed lõõgastumiseks » Holistika

. Ära lükka ideid edasi vabanduste tõttu – sa ei õpi kunagi, kui sa istud niisama, käed rüppes, ja loodad, et elu paraneb. Miski, mis ei lase ikkagi edasi liikuda, firmat luua, ideid realiseerida, isegi otsi lahti teha. Ajaplaneerimise asjatundjad ütlevad, selleks, et rohkem jõuda, tuleb rohkem teha. Laula oma laulu! Tee endale luksuslik soe jook.-  Naudi oma lemmikteed, kohvi või sooja kakaod.Suhtle loodusega- , hinga oma keha värsket õhku täis.Keskendu oma hingamisele-  ja jälgi, et hingaksid sügavalt alakõhtu. Leia aega oma perekonna, sõprade või vanemate jaoks. Võta aega praegusesse suhtesse panustamiseks. Ela täna vaikselt ja vaatle maailma enda ümber. Pingutused kannavad vilja kuna kõik tundub täna tasakaalus olevat. KAALUD Päev täis suuremeelsust, toetust ja ühiste väärtuste jagamist. Tööl oled rahulolematu, sest surve, pinged ja mürgine keskkond teevad ärevaks. VEEVALAJA Õnne ja rahulolu päev. Kodus võib esile kerkida mõte reisileminekust. Ta on loonud palju toredaid lahendusi oma kodu mugavamaks ja nägusamaks muutmisel, ta on armastatud isa, kelle ägedaid mänge ja põnevaid ettepanekuid lapsed alati ootavad. Suhted on kui ooteseisundis kus miskit ei toimu. Ära lükka ideid edasi vabanduste tõttu – sa ei õpi kunagi, kui sa istud niisama, käed rüppes, ja loodad, et elu paraneb. Teeme nende takistustega pikalt tööd. Keeldu mõnest pakkumisest või ülesandest ja jaga kohustusi teistega. -  midagi toredat, näiteks ilusat argipäeva või mõtle mõni naljakas sündmus, mille puhul sõbrad külla kutsuda. SKORPION Külluslik päev mil võid tunda suuremeelsust ja loomingulisust. Tööl oled mõjukate isikute soosingus, kuid võid sattuda proovikivi otsa millega sa saad igati hakkama. Ta on loominguline, tal on innovaatilised ideed ja samas on tal ka väga hästi arenenud ratsionaalne mõtlemine. Sisse hingates kõht paisub ja välja hingates liigub sisse. Kui mõte läheb mujale, suuna see tagasi küünlale. Kuid ära paranda täna olukordi, vaid lase neil rahus settida ja kindlasti ära allu mingitele kiusatustele. Austa oma julgeid ettevõtmisi ja oma sisemisi püüdlusi. Naudi siis kõike ilusat ja head ning ära mõtle muremõtteid. Tulemus pole oluline, naudi protsessi!- Korista segadus enda ümber. Korrastatud ümbrus on loomulik rahusti. - Viska või anna ära kõik, mida Sa enam ei vaja.- Otsi välja oma lemmikplaadid ja naudi muusikat-.Liiguta end- , mine jalutama või jooksma. Kui sinu tegutsemismeetod tulemusi ei anna, küsi endalt kas saad leida võimaluse olukorra ümberpööramiseks

Märkused