Ära lase hirmul kontrollida oma edu ning leia viise, kuidas asju paremuse poole muuta

Aga sellest saab üle, kui me endale teadvustame, mida me ikkagi kardame.

Meie Käopesa – pere- ja elustiiliblogi

. Seetõttu on hea, kui panna ennast olukorda, kus välised asjaolud sunnivad muutusi tegema. Me kardame ise oma elus või tööl võtta uusi suundi, sest me ei tea, mis uus toob. Roosvelt – ainuke asi, mida me peaksime kartma, on hirm. Nüüd pakutakse krediidikontot , mille tagasimaksed algavad 3 kuu pärast. Laena raha internetist, väikese intressiga laen.

uudiskiri lapsevanemale - Perekeskus Sina ja Mina

. Ära lase hirmul kontrollida oma edu ning leia viise, kuidas asju paremuse poole muuta.

Reformierakond | Parem tulevik!

. Ometi praegu on mul hea meel, et asetasin end olukorda, kus välised tingimused sundisid mind ette võtma suuri muutusi. Aga ka siin tuleb teadvustada, et millega sa ikkagi rahulolematu oled ning mis on rahulolematuse allikas. Küll on aga tähtis teada, kui suurt summat laenata soovite. * Artikkel ilmus Sekretäri erilehes.

Rahulolematus olevikuga on reeglina muutuste tegemise ajendiks. Mäletan hästi, kuidas Euroopa Parlamendi valimistulemusi oodates mõtlesin, et ma ei tea, kas see on hea või halb, kui ma valituks osutun. Creator Hub Plans & Products okt. Ettevõetud muutustega võib muidugi minna ka valesti. Kui sa enda peas stsenaariumi lõpuni läbi mängid, siis sageli mõistad, et hirmud on alusetud. on liiga tugev emotsioon, et seda maha suruda. Samas, advokaadikutse poliitiku töö vastu vahetades olen vaatamata raskustele senimaani tundnud, et ma olen õiges kohas ja teen õiget asja. Teoorias on see lihtne, praktikas sageli mitte nii väga. Hiinlastel on ütlemine, et selleks, et sa saaksid aru, kas liigud oma elueesmärgile lähemale või eemaldud sellest, peaksid tegema mingi suure muutuse oma elus. Me ei saa olla kindlad, et uus on parem, aga me võime olla enam-vähem kindlad, et uus on teistmoodi. Nii võibki juhtuda, et vahetate töökohta, kuid probleemid ei kao ikkagi kuhugi. Aga siis on vaja ka julgust tunnistada, et eksisin. Antaks meile vaid tarkust need tagajärjed ära oodata.

Artikkel ‹ Rubriik - Vikerkaar

. Sageli selgub, et esialgu halvana või isegi katastroofilisena tundunud muutusel on pikemas perspektiivis hoopis väga positiivsed tagajärjed. Kui see muutus läheb eesmärgist eemale, tunned seda kohe. Mind on kõige raskematel hetkedel alati aidanud endale korratud mantra “kunagi ei tea, mis millekski hea on”. Kokkuvõtteks, nii nagu me ei saa toimuvate muutuste suurusest aru nende sees olles, ei oska me ka adekvaatselt hinnata nende tagajärgi. Kui olin advokaat, kuid miski kripeldas sees, võtsin vastu kutse minna tööle ärisektorisse, kuid paari kuuga sain aru, et see muutus ei liikunud õiges suunas. Ära lase hirmul kontrollida oma edu ning leia viise, kuidas asju paremuse poole muuta. Naistel on aga vastupidi – kui naised on koduse eluga rahulolematud, siis ei ole nad rahul ka tööga. Tunnistasin, et eksisin ja pöördusin tagasi oma vana töö juurde

Märkused