Ära häbene nõu küsida, see on ainus, mis aitab võlgnevustega tegeleda ning alustada teed rahalise vabaduse poole!

Ma vaatan hoolega, kuidas töötavad edukad inimesed, ning kasutan nende võtteid ja oskusi. Mulle meeldib aidata inimestel kodusid leida. Ära häbene nõu küsida, see on ainus, mis aitab võlgnevustega tegeleda ning alustada teed rahalise vabaduse poole. Sellegipoolest ei arva ma, et olen parem kui teised. Enda meelest oleme kõik targad, kuid igas päevas leiab killukese teadmisi, mis aitavad sul saada paremaks, kui olid eile. Kui sa aitad inimestel nende soove teoks teha, siis saavad ka sinu unistused ükskord teoks, usu mind. Inimesed peavad teadma, millega sa tegeled ja kuidas saad olla neile kasulik. Uutelt kiirlaenupakkujatelt saab kiirlaenu kätte kodust lahkumata. Merike Adamson Operatiivsus! Sain ja olen alati saanud ETS Logistikast kiiresti vastuse, lahenduse. Olen olnud kaks kuud järjest Uus Maa parim nooremmaakler. See, et sa võtad kinnisvara müüki, aitad sõpradel leida kodu või püüad esimesest tööpäevast alates saada parimaks maakleriks, saab olla vaid sinu enda otsus.

Ja mis kõige tähtsam – kuula mentoreid. Hea kolleeg tuleb alati appi. Tundub, nagu nädalad ja päevad sulaksid ühte. Meile kõigile meeldib rääkida, kuid alati tasub meeles pidada, et rääkides ei õpi pooltki nii palju kui teisi kuulates. Roman Vandtke Mogyi Eesti OÜ Sain kiire vastuse päringule ja vastavalt turuhinnale reaalse pakkumise. Maakler peab olema kõigi silme all. Minu esimene töö kinnisvaraturul on alanud suurepäraselt. Minu üldine hoiak – olla sõbralik, lugupidav ja täis tahet inimesi kuulata – on aidanud palju õppida. Ära häbene nõu küsida, see on ainus, mis aitab võlgnevustega tegeleda ning alustada teed rahalise vabaduse poole. Sportlik eluviis, esinemisoskus ja loetud raamatud on sambad,  millele rajan oma eduka stardi kinnisvaramaailmas. Triigi särk, viksi kingad ja mine tänavale. Seepärast kohtle oma koostööpartnereid hästi ja seisa nende huvide eest! Ole aktiivne sotsiaalmeedias: internet on ideaalne suhtlusvahend. Vanda Tsuskar AS LTH-Baas Meeldis kiire tagasiside ja pakkumise saamine, võimalus valida mitme kättesaamise variandi vahel, saadetise teekonna täielik jälgitavus ja õigeaegne kohaletoimetamine. Väga kiire tagasiside, meeldiv ning professionaalne teenindus ja soodne hind. Kui sa oled siiani oodanud, et keegi annaks sulle loa olla see, kes sa sisimas olla tahaksid, siis lõpeta ootamine. Usu mind: kui teid seob maaklerileping, saavad paljudest klientidest sinu head sõbrad. Jaanus Laugus, Irina Kirk, Kristi Djomin, Eve Kaunis, Aiki Otsalt ja teised müügikuulsused näevad iga päev vaeva, et teha minust tugev kinnisvaraekspert. Olen pidanud ise endale elusaset otsima. Ole aktiivne, sõbralik ja õpihimuline. Seepärast olen püüdnud täita mentorite ülesandeid võimalikult hästi, teha rohkem, kui minult oodatakse, ning olla leidlik ja uuendustele valla. Ma tõesti armastan oma tööd. Kokkuvõtlikult on tegemist väga kliendisõbraliku firmaga ja kindlasti pöördun ka tulevikus ETS Logistika poole. Edu tagab info analüüsimine ja uute teadmiste kasutamine võtmes, mis minu isiksusele sobib kõige paremini. Kinnisvara ja investeerimine on olnud alati mu kirg. Tean väga hästi: kuni õpin ja tahan saada paremaks, saan  liikuda ainult edasi. Õpihimu ja avali meel tagavad edu Ma pean ennast loomulikult ilusaks, targaks ja edukaks nooreks meheks.

Elari seljakott ja selle sisu. Oleks vaja natukene nõu.

. Paberist visiitkaart mõjub alati palju soojema ja tulemuslikumana kui napp sõnum Facebookis. Samuti võiksid inimestele saata oma visiitkaardi ja anda teada, et oled olemas, kui neil peaks abi vaja minema. Reelika Francis Kogu kogemus ETS Logistikaga on olnud igati positiivne. Aga tean ka, mida tunne on olla üürnik, omanik, üürileandja. Mõte, et ma ei saa hakkama või ei saavuta kinnisvaraeksperdina edu, tundub absurdne. Evelin Parveots Hansakontor OÜ Meeldis väga kiire reageerimine kirjadele, asjatundlikkus transpordi alal ja teavitamine transpordi igast etapist. Loe kinnisvara uudiseid ja ära häbene ekspertidega suhelda. Klienditeenindus on teil väga heal tasemel, mis on Eestis väga harva juhtuv. Suhtle inimestega ja loo uusi tutvusi.

Mentor: loodan, et nad ei häbene ka edaspidi nõu küsida.

. Kui mõistad, et iga uus algus seisab varasema kogemuse vundamendil, oled tubli esimesest päevast alates. Nõnda on alguse hirm mu elust kadunud. Monika Rüütel Industech Baltic OÜ Meeldiv ja positiivne on see, et siiani olen saanud alati kauba liikumise kohta kiiret tagasisidet ja hetkel on ka kaup kiiresti kohale toimetud.

Toetust üksteiselt – Vähiliit

. See on otsekui miniabielu: te töötate koos ja õpite üksteist tundma. Loe raamatuid: teiste kogemustest on alati võimalik õppida. Kõik see poleks aga võimalik, kui ma ei naudiks täiel rinnal seda, mida teen. Oma esimeses postituses püüan anda nõu, kuidas maaklerina esimesi samme astuda. Esimesed kaks kuud maaklerina on lennanud linnutiivul

Märkused