Ära häbene küsida isegi kõige väiksemate pisiasjade kohta – laenufirma konsultandid ongi seal selleks, et nõustada mureküsimustega

Käies temaga kuulekusetrennis, lööd mitu kärbest ühe hoobiga. Saksa lambakoer vajab õnnelik olemiseks palju tegevust koos peremehega. Kui peres on lapsi, jälgi, et nad ei teeks kutsikale liiga, ja vastupidi, Loomulikult mängiksid lapsed kutsikaga lõputult, kuid kodurahu huvides kehtesta kindlad „mänguajad”. Ära häbene küsida isegi kõige väiksemate pisiasjade kohta – laenufirma konsultandid ongi seal selleks, et nõustada mureküsimustega. Esimesed neli-viis elukuud on kutsika elus tähtsaimad - mida ta sel ajal näeb ja kogeb, kinnistub kogu eluks. Paku talle päeva jooksul piisavalt tegevust, nii väldid lõhutud mööblit, näritud kingi ja üleskaevatud peenraid. Mitte kunagi ära karista koera juurdetuleku eest, isegi kui ta käsklust kohe ei täida. Pead saama puhastada ta kõrvu, lõigata küüsi.Aga kannatlikkust ja veel kord kannatlikkust! Ikka kõrv ja küüs korraga ja kohe kiitus ja preemia! Ning siis alles järgmise kallale.

Pojal on imelik taskulamp - Perekooli Foorum

. Ära häbene küsida isegi kõige väiksemate pisiasjade kohta – laenufirma konsultandid ongi seal selleks, et nõustada mureküsimustega. Võib-olla kiirustab ta otsusega ja tuleb välja, et käendust ei olegi vaja. Samas arvesta, et tegemist on ikkagi ”lapsega”, kellelt püsivust ja keskendumist saab nõuda vaid väga lühiajaliselt. Võimalusel pildista oma koera erinevate tegevuste juures, kutsikaiga ju nii lühike! Võiksid ka kirja panna, millal tulid ära esimesed piimahambad, millal käisite esimest korda pikal jalutuskäigul jne. Kutsikas on tõeline energiapomm, kuid ta väsib ruttu ja peab siis saama ka rahulikult puhata. Ära korruta, ühest hüüdest peab piisama – ja iga kord peab kutsikas saama preemiaks midagi head ning ülevoolava kiituse. See, kuidas Su koer ennast käsitleda laseb, näitab, kui tugev on Sinu side temaga, kui palju ta Sind usaldab.

Kuus piinlikku küsimust menstruatsiooni kohta, mis nüüd.

. Kui tahad, et Su koer elaks pika ja õnneliku elu, on Sinu kohus talle selgeks teha käsklus SIIA! Võid valida ka mõne teise sõna, peaasi, et koer seda kuuldes Sinu juurde tuleb – rõõmsalt ja kiiresti. Veelgi enam, investeerimine peaks kuuluma pere eelarve juurde sama prominentselt nagu säästminegi.

Viis lihtsat tervisenippi, mida iga mees peaks teadma.

. Pidevalt hoiatatakse toksilise šokksündroomi eest, mis tampoonide kasutamisel võib tekkida. Koolitad koera, pakud talle liigikaaslaste seltskonda, saad teiste omanikega kogemusi vahetada ja treenerilt kuldaväärt õpetusi, tõstad iseenda füüsilist vormi ning tugevdad sidet oma koeraga. Infot ESLÜ poolt soovitatavate koolitajate kohta leiad siit.

Üks asi, mis võib olukorda hullemaks muuta on kofeiin. Vahel võivad lahendused olla meie nina all ilma, et me seda märkaks, seega saaksid sa kõrvalseisjana anda lähedasele kasulikke ja objektiivseid nõuandeid. Pakun laenu eraisikule, kulla laen. Käemeheks olemine on aga riskantne otsus, mis võib hiljem sulle valusalt kätte maksta, kui laen peaks nö hapuks minema ja laenu esmane võtja kohustusi ei täida. Tegele oma koeraga, mängi ja jaluta temaga, õpeta talle, et koos Sinuga on kõige parem ja huvitavam. Jah, on naisi, kes meditsinilistel põhjustel verd ei erita ja nemad tõesti ei saa kunagi rasestuda ka. Mängimine on parim viis koera energiat suunata! Kui Sinu koer teeb pahandust, pole süüdi mitte tema, vaid Sina

Märkused