Andmeid maksehäirete kohta säilitatakse avalikult maksehäireregistris

Eraisiku maksehäire vaatamine | Creditinfo Eesti AS

. Isikusamasuse tuvastamine on kohustuslik ühekordne protseduur.Edaspidi parooli, ID-kaardi või mobiil-ID abil süsteemi sisenemisel isikusamasuse tuvastamine ei ole enam vajalik. Võimalik, et võtame enne otsustamist Teiega ühendust mingite küsimuste täpsustamiseks. Registreeruda ja laenutaotlust esitada on võimalik kellaajast olenemata. Andmeid maksehäirete kohta säilitatakse avalikult maksehäireregistris. Tähtis on ka silmas pidada, et kui Teie laenutähtaeg on juba ületatud, siis laenu pikendustasu sisaldab viivist, sooduslaenu rikkumise tasu ja/või muud trahvid. Ei, laenutaotlust on võimalik vormistada ainult iseenda nimel. Tavaliselt on see tingitud häiretest internetipanga töös. Avaldust aktsepteeritakse, kui see on saadetud kliendi ankeedis märgitud e-posti aadressilt või on allkirjastatud digitaalselt. Juba viivituses oleva osamakse/ laenu korral tuleb arvestada, et viivitus päevades ei ületaks valitud pikendamise perioodi pikkust, kuna maksepäeva edasilükkamist arvestatakse lepingujärgsest maksetähtpäevast alates. Laenulepingut saab pikendada nii laenuperioodi kestel kui selle lõppemisel.

Maksehäirete avaldamine | Andmekaitse Inspektsioon

. Meie asjatundjad vaatavad ankeedi läbi ja langetavad otsuse. Avalduses palume lisaks märkida ees- ja perekonnanimi ning isikukood. Refinantseerimise kokkulepe jõustub, kui olete tasunud kokkuleppe sõlmimise tasu, võlgnetava intressi ja viivise ning allkirjastanud refinantseerimise kokkuleppe. Selle informatsiooni leiate Credit.ee iseteeninduskeskkonnas rubriigis „Minu rekvisiidid“. Pikendustasu ja tekkinud võlgnevused tuleb tasuda ühe maksena ning kindlasti tuleb makse selgitusse kirjutada sõna “pikendamine”, vastasel juhul arvestatakse makset tavamaksena. Kui Teie avaldus on Credit.ee OÜ poolt vastu võetud, kontrollitakse avalduses märgitud andmeid ja lepitakse kokku uues maksegraafikus, mis saadetakse Teile allkirjastamiseks e-posti või posti teel. Avalduses palun märkige kindlasti ees- ja perekonnanimi ning isikukood ja saatke avaldus e-postile [email protected] Tegemist on tasuliste teenustega. Kui pikendustasu ei laeku Credit.ee OÜ arveldusarvele ettenähtud tähtajaks, siis Teie taotlus pikendamiseks tühistatakse ning makset arvestatakse tavamaksena. Intressimäär on kogu laenuperioodi jooksul fikseeritud ja see ei sõltu EURIBORi ega muude indeksite liikumisest. Kui laenulepingu pikendamise tingimused on täidetud, pikendatakse laenu valitud perioodi võrra ning Teile saadetakse lepingulisa Teie poolt registreerimisankeedis märgitud e-posti aadressile. Kui olete laenu tagastanud, kaalume võimalust Teie laenulimiiti suurendada. Ei, Credit.ee OÜ ei nõua enne laenu väljastamist mingit sissemakset. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.NõustunLoe rohkem. Refinantseerimisega on võimalik vähendada igakuiseid laenumakseid ja võimalusel muuta olemasolev laen soodsamaks. Andmeid maksehäirete kohta säilitatakse avalikult maksehäireregistris. Kui nädalavahetusel on rohkem aega, siis võib võtta ette kogu perega ühe pikema matka. Kuigi kõigil on erinev tee selle saavutamiseks, on mõned baasasjaolud, mis aitavad seda teed libedamalt läbida ning jõuda eesmärgini kiiremini. Laenu vormistamiseks peab Teil olema juurdepääs internetile, mobiiltelefon ja e-posti aadress. Kahjuks mitte, sest nad ei vasta Credit.ee OÜ tingimustele. Lahendusi on ka teisi ning mõned lihtsad taktikad aitavad soojakulusid väiksemaks muuta. Credit.ee OÜ kasutajakonto blokeerimiseks esitage palun vabas vormis avaldus Credit.ee OÜ kasutajakonto registreerimisel märgitud e-posti aadressilt. Makselimiidi suurendamiseks ja turvalisuse kaalutlustel soovitab Credit.ee OÜ ülekande tegemiseks kasutada ID-kaarti, Mobiil-ID või PIN kalkulaatorit. Täpse summa, mis tasumisele kuulub, teatatakse Teile e-posti, SMS-i või telefoni teel, vastavalt avalduses Teie poolt märgitule. Seejärel peate täitma ankeedi ja märkima sellele tõesed andmed oma praeguse rahalise olukorra kohta. Kui avalduses märgitud tähtajaks ei ole laenu tagastatud, jätkub laenuleping esialgsetel tingimustel. Sularahas on võimalik tasuda Credit.ee OÜ kontoris F.

Päring enda andmete vaatamise kohta kodakondsus- ja.

. Kui lepingu pikendamise avalduse esitamine õnnestub, näete iseteeninduskeskkonnas vastavat teavet, mis sisaldab infot pikendamise tasu ja maksekorralduse kohta. Probleemi lahendamine varases staadiumis on oluliselt lihtsam, enne kui võlgnevus paisub liiga suureks. Juhul kui Teil on viivituses mitu osamakset, sisaldab tasu ka kõiki viivitatud osamakseid, välja arvatud viimast. Viivituse vältimiseks soovitab Credit.ee OÜ makse tasumise jagada erinevate päevade vahel silmas pidades, et viimane makse jõuaks Credit.ee OÜ-ni maksegraafikujärgsel tähtpäeval. Registreerimisest keeldutakse, kui Te ei vasta Credit.ee OÜ tingimustele. Vali laenusumma: Vali laenuperiood: Tähelepanu! Tegemist on finantsteenusega. Enne lepingu sõlmimist tutvuge finantsteenuste tingimustega ning vajadusel konsulteerige meie spetsialistidega. Laenu pikendamise hinnakirjaga saate tutvuda Credit.ee OÜ veebilehel: https://credit.ee/et/hinnakiri. Blokeeringu eemaldamiseks palume esitada vabas vormis avalduse vastava sooviga. Samuti on Teil võimalus muuta aegsasti oma internetipanga päevalimiiti.

Isikuandmete töötlemine |

. Paraku on vastutustundlikel laenupakkujatel lausa kohustuslik näha kliendi kontoväljavõtet, et tuvastada objektiivse laenuotsuse tegemiseks tema majanduslik olukord.

Kui Credit.ee OÜ on Teie avalduse kätte saanud, blokeeritakse Teie kasutajakonto viivitamata ning Teile saadetakse vastavasisuline teade. Seetõttu saab laenusaaja kindel olla, et laenu kuumakse ei suurene ja vastab tema võimalustele. Jah, me võime paluda Teil esitada oma pangakonto väljavõtte. Kui Credit.ee OÜ on nõuetekohaselt vormistatud avalduse kätte saanud, eemaldatakse blokeering Teie kasutajakontolt viivitamata ning Teile saadetakse vastavasisuline teade. Ennetähtaegsest laenu tagastamisest teatamata jätmise korral loetakse tasutud summa laenu põhiosa ja intresside ettemakseks. Lepingu lisas sätestatakse muudetud maksegraafik

Märkused