Alates kodulaenust ja kindlustusest, lõpetades jooksvate majapidamiskuludega – on

Kati Aasov vabakutseline ajakirjanik. Käenduse saamise korraldab panga kliendihaldur. Noorel perel on eluasemelaenu taotlemisel võimalik kasutada KredExi käendust. Alates kodulaenust ja kindlustusest, lõpetades jooksvate majapidamiskuludega – on. KredExi noore pere laenu käendust saab taotleda ka ilma, et vanemad oleksid abielus. Noori peresid toetavaks tingimuseks on lisaks ka laenu põhiosa maksepuhkuse võimaldamine lapse sünni puhul kuni tema kaheaastaseks saamiseni või olemasoleva lapse puhul mitte kauem kui lapse kaheaastaseks saamiseni. Noore pere laen on paindlikum KredExi käendus võimaldab noortel peredel võtta laenu väiksema omafinantseeringuga ja paindliku lisatagatisega. Väiksema omafinantseeringuga eluasemelaen muudab kodu ostmise, ehitamise või renoveerimise noorele perele soodsamaks.

Noore pere laen KredExi käendusel | SEB

. Pangas on võimalik konsulteerida ka investeerimisspetsialistiga, kes vaatab põhjalikult üle su eelarve ja aitab koostada strateegia. Korraga võib olla kasutusel vaid üks KredExi eluasemelaenu käendus. Vanemaks loetakse ka eestkostjat. Vaadake täpsemalt, mida terviknõustamine endast kujutab. Laenu taotlemisel tuleb esitada oma lapse sünnitunnitus. Oluline on asjaolu, et KredExi käendus on tasuline. Enne laenu võtmist on soovitatav käia SEB tasuta terviknõustamisel.

Käenduse täpsemad tingimused KredExi käendusega noore pere laenuga saate soetada endale korteri, elumaja, krundi või suvila, kuid tingimuseks on see, et soetatava või renoveeritava eluaseme omanikuks ja alaliseks kasutajaks peab olema laenusaaja

Märkused