Abielludes muutub väga palju sinu elus juba üksnes seaduste osas ning seda ei tohiks unustada

Kaljukits / kirjeldav horoskoop - VARA-WEB ))

. Kuni nad ei ole abielus, on väga lihtne lahku minna ja see teadmine sobib neile. Lõpuks võib see lausa vastumeelseks muutuda ja kui naine on peale abiellumist kaalust ka veel juurde võtnud, siis on olukord veelgi nukram. Abiellumine on kallis Rahaliselt on abiellumine kallis ettevõtmine. Elus peab olema vürtsi ja naine peab teatud määral alati kättesaamatuks jääma. Abielludes muutub väga palju sinu elus juba üksnes seaduste osas ning seda ei tohiks unustada. Abielu lahutamisega just selline asi juhtub ning see võimalus on alati olemas.  Allikas: redbookmag.com Toimetas: Karin Karu. Miks mehed abielluda ei taha - põhjuseid on mitmeid ning sageli pole need üldse seotud sellega, kas nad armastavad naist või mitte.

Nimede tähendused - Ometi

. Kui ollakse lihtsalt suhtes ja mitte abielus, on lahku minek materiaalselt lihtne. Autot on võimalik liisida ilma kaskota.

Aga kui kohustus ja seks omavahel siduda, võib neil magamistoas probleeme tekkida. Abielludes kaob huvi seksi vastu See on iga mehe hirm, sest meestele meeldib seks. Ei ole olemas meest, kes vabatahtlikult annaks poole oma varandusest naisele, kellega ta lahku on läinud. Ühtegi asja siin elus ei saa sundida ja mehed kardavad, et kui nad on abielus, muutub seks samuti kohustuslikuks ja see omakorda muudab selle vähem nauditavaks. Lisaks on oluline meeles pidada, et laenu refinantseerimine on mõistlik otsus siiski ainult siis, kui sul on igakuine piisav sissetulek, mis võimaldab laenumaksega toime tulla. Äkki tal lihtsalt ei ole nii palju raha ühe korraga võtta ja isegi kui naisel pole väiksemate pulmade vastu midagi, ei sobi mehele selline variant. Kõik mehed ei taha rakmetes olla, neile meeldib teadmine, et nad on vabad ja seda isegi siis, kui nad on õnnelikus suhtes. Mees tahab, et tema naine saaks oma unistuste pulmad ja kuni ta ei tea, kui kalliks selline pulmapidu maksma läheb, kardab ta seda teemat üldse ette võtta. See võib tunduda pealiskaudne ja isegi silmakirjalik, aga mees tahab, et tema naine oleks kaunis ja hoolitsetud. Taolised kasutatud esemed on aga peaaegu alati väga heas seisukorras, seega ei pea kartma, et saad kuidagi kehvema eseme. Tavaliselt on just mehed need, kes suhte ametlikuks tegemist väldivad. See muudab elu ühekülgseks ja rutiinseks. Nad kardavad, et sa lased end käest See pole mingi uudis, et kui suhe on ametlikuks tehtud, muutub ka igapäevaelu kuidagi mugavamaks. Kiirlaen sularahas, laenu andjad saaremaal. Kui te olete abielus ja lähete lahku suure tüliga, võib vara jagamine parajaks peavaluks osutuda. Abielludes muutub kõik kuidagi liiga kindlaks Meestele meeldib vaheldus ja vürts. Paljud mehed kardavad, et kui nad abielluvad, siis neil kaob jahiinstinkt ära ja see teeb neid vähem meheks. Ükski endast lugupidav mees ei taha naisele osta odavat kihlasõrmust, pulmakleiti ega pidada väikeseid pulmi. Jah, abielludes lubatakse teineteisele kokku jääda nii heas kui halvas, ent mehed ei pea selle all silmas seda, et naine võtaks kümme kilo kaalust juurde ja lõpetaks jalakarvade raseerimise. On neid, kes ei soovi üldse abielluda ning neid, kes teevad seda elu jooksul lausa mitu korda. Ebakindlus suhte osas asendub turvatundega ning sageli toob see endaga kaasa ka lisakilod. Mehed on sündinud perepead ja nad tahavad olla vastutusvõimelised. Kui ta kardab, et pulmad läheksid liiga kalliks, siis ei pruugi ta sulle isegi kihlasõrmust osta, kuigi ta salaja võibolla isegi tahaks sinuga abielluda

Märkused