13 asja, millest sa peaksid loobuma, kui tahad saada edukaks

Eduka CV koostamine - Kodulehe tegemine

. Sa ei kuule igavaid teooriaid, vaid saad suure hulga reaalseid tehnikaid oma müügi suurendamiseks. Vastuväitjate ja hinna allatingijate close’mine. Elu on liiga lühike, et õppida ainult oma kogemustest ja ebaõnnestumistest.

Pulmad - kõik pulmadest - DELFI Naistekas

.

– Armastuse teemaline blogi

. Seda, mida Sa sel päeval kuuled, tavalistel müügikoolitustel lihtsalt ei õpetata.

Lisaks teenid Sa selle investeeringu kordades tagasi, kuna need tehnikad toimivad kohe. Nagu annavad mu sajad kliendid tagasisidet - see on kõige praktilisem koolitus müügi reaalseks suurendamiseks. 13 asja, millest sa peaksid loobuma, kui tahad saada edukaks. Closingu kombinatsioonid ja teatraalsed näited. Poleks uskunud, et üks koolituspäev võib olla nii äritegevust muutev. Tellimuse saamiseks on vaja erinevaid closingutehnikaid erinevateks olukordadeks.. Pidasin Ekke koolitust liiga kalliks, kuid peale sissejuhatavat koolitust oli selge, et see on parim, mida oleme üldse kogenud. Oleme selle raha juba esimese paari päevaga kordades tagasi teeninud. Nende tehnikate tulemusena on võimalik tõepoolest oma müügi mitmekordistada. Mu kliendid on väitnud, et see kompetents on väärt kümneid tuhandeid eurosid. Täpne info konverentsiruumi asukohaga tuleb kohe peale registreerimist koos kutsega Sulle meilile. Ekke on ainus koolitaja Eestis, kelle tehnikad ka reaalselt töötavad. Garanteerin - sellist koolitust ei paku Eestis keegi! "Closingu saladused - tehingu saamise kunst" annab absoluutselt parimad tehnikad tehingu saamiseks. 13 asja, millest sa peaksid loobuma, kui tahad saada edukaks. Ekke korraldas koolituse, mis lõi meie inimesed jalust! See andis meie pangale uue nägemuse, kuidas edasi liikuda.

closing – Müügikoolitaja Ekke Lainsalu

. Võta ja korja lihtsalt tehingud üles, mis Sind ootavad. Sellist koolitust nagu Ekke teeb, ei paku Eestis ilmselt mitte keegi peale tema. Soovitan kõigile, kes tahavad müüki tõsta. Kuidas ma teada saan, kas minu laenutaotlus rahuldati?. Sellelt koolituselt saad Sa vastused nendele küsimustele ja hulga seniesitlemata ideid, kuidas need probleemid lahendada. Küsi palgakõrgendust või leia kõrgema tasuga töö. Annan closinguid, kuidas edasilükkajaid töödelda ja nendelt tellimus saada

Märkused