Võib-olla sooviksid sa üldse töötada oma huvialade kallal ning tahaksid teenida raha oma hobidega?

Esiteks kõik need kolm kohta on minuga ühendust võtnud, kõigilt olen saanud väga kiitvat tagasisidet motivatsioonikirja sisukuse kohta, mida varem kordagi ei ole saanud. Thank you in the name of the whole PiNA team. Mitmed punktid panid mõtlema. Tajusin Liisi olemuses inspireerivat energiat ning äärmiselt konstruktiivset mõtteteravust.

- parim koht tõsise suhte leidmiseks

. The Report produced as the result of the undertaking was detailed and thorough and in very good English. Sellesama “inspireeriva teravusega” näitas ta mulle teed.

Horoskoobid - VARA-WEB ))

. Liisi carried out a survey among the members of NECC and outlined proposals for improving the work in the future to create more value for the members of the organisation. I thank you all for your time and efforts put into realization of those aims. Pea meeles, et igaüks saab kontrollida teise isiku krediidiskoori infoportaalide kaudu ning otsingu tulemus võib lõpuks sulle tuua kaasa ebameeldivusi. Ta oskab väga hästi osalejaid kaasata ning teoreetilise info ning praktiliste ülesannete osakaal oli koolitusel kenasti paigas. Liisil on hea auditooriumi tunnetus ja ta oskab leida kiirelt ühise keele väga erinevate inimtüüpidega. Meie teed ristusid Liisiga päeval, mil olin lubanud ühele ettevõttele saata oma töistest tegemistest ülevaate – moodsa nimega portfoolio. Liisi konsultatsioonid on mulle andnud juurde palju julgust, enesekindlust ja selgust! Ta oskab alati aidata mul päevavalgele tuua need mõted ja väärtused, mis on minu jaoks kõige olulisemad kuid pikalt mõtete ja kõhkluste virr-varris peidus olnud. Ta on lektor, kes ärgitab vaidlema ja küsima hoides pinget viimse slaidini. Ühte ettevõtesse sain juba ka positiivse vastuse. Jäin koolitusega väga rahule. Koolitus oli suurepärane! Liisi on väga põhjalik ning otsekohene ning tema loodud persoonibrändi mudel loob vajaliku terviku ja tugeva vundamendi, mille peale isiklikku persoonibrändi luua. Liisi on väga kannatlik, aga nõudlik coach ja oskab samas sulle ka nõu anda, kuidas mingit konkreetset teemat selgeks saada. Võtsin temaga ühendust ning sain juba esimese telefonikõne pinnalt targemaks – targemaks selles osas, et tegelikult oli kõik, mida ma vajasin, mul juba olemas, mu enda kodulehe näol. Näiteks olen mina veendunud, et just need toredad kohtumised ja soe koostöö Liisiga on andnud mulle kindluse oma visioone ellu viia! Olen uut tüüpi lähenimsega motivatsioonikirju ja CV-d saatnud kolme kohta ja tulemused on võrreldes varasemaga suurepärased. We are satisfied with the work you did and the way website looks like. Liisi on väga inspireeriv esineja, kes kuulajad esimestega lausetega kohe kaasa tõmbab ja kaasa mõtlema paneb. Vabakutseline ajakirjanik, toimetaja, autorAs a Chairman of Norwegian-Estonian Chamber of Commerce, NECC, I have had the pleasure of working with Liisi Toom and Persoonibrändi Agentuur OÜ.. Nõnda juhtusin oma eksirännakutel internetiavarustes Liisi kodulehele, kus oli kõigest sellest juttu. It provided much valued information, which NECC shall use as guidelines for its further activities.

Loengumaterjalid on praktilised ja põnevad. Mind köitis Liisi oskus vajutada oma kuulajates nuppudele, mis tekitas tunde kohe peale loengu lõppu elu- ja mõtteviisi muutmisega alustada. I have to commend on how easy and enjoyable it was to work with someone who was enthusiastic and timely in communications and, not least, fluent in Norwegian, a valuable asset in making the survey a success among the members of NECC. aasta keskel neli kuud ja selle aja jooksul sain endas rohkem selgust, millises suunas ma edasi liikuda soovin. Ent veel selgus, et asjad saaksid olla veel palju paremini. Läks aga nii, et mul on nüüd päris uus koduleht. Liisi on esinejana väga särav ja inspireeriv ning teda on kerge kuulata. Peale konsultatsiooni loodud dokumendid olid oluliselt tugevamad ning süsteemsemad kui varasematel kordadel, nii et võeti suht ruttu ühendust ja kutsuti vestlusele. Viimased kaks kohta on üsna kõrged väljakutsed, arvan, et ilma sisukate motivatsioonikirjadeta ei oleks võib-olla vestlusele kutsutudki. Kui mõtled, keda kutsuda persoonibrändi teemadel koolitama, siis Liisi on kindlasti õige valik! Tänan! Oli hea ja kohati ebamugavalt aus tagasiside minu CV-le ja motivatsioonikirjadele. Võib-olla sooviksid sa üldse töötada oma huvialade kallal ning tahaksid teenida raha oma hobidega. See oli edasise koostöö aspektist mulle oluline ja otsisin netist võimalusi selle koostamise kohta. Ning et kui soovin, et minu tegemisest päriselt ja selgelt aru saadaks, tuleb selle kodulehega veel tööd teha. Laen sobib hammaste raviks, ravimite soetamiseks, silmade laseroperatsiooniks, haiglaarvete tasumiseks jms. Soovitan Liisiga ühendust võtta kõigil, kes sooviksid enda tööelus teha muudatusi, kuid kahtlevad ühes või teises otsuses

Märkused