See ei kõla küll nagu kõige üllatavam idee, kuid kui mõtiskled parasjagu, mida teha, siis on jalutamine hea viis, kuidas pead mõtetest tühjendada ja pisut aega maha võtta

Samad inimesed on ka mitmete riiklikult heakskiidetud kooliõpikute autorid. Avatud baar, piletiga üritus. Tegemist kogupere jaanitulega. aasta noorte laulupeo “Mina jään” üks ideekavandi autoreid ja lavastaja. Selle peaks siis lisama ju kõikide isikute artiklisse. Veiko Tubin on vabakutseline näitleja ja helilooja, kes on heliliselt kujundanud arvukaid teatrilavastusi ja osalenud mitmetes muusikaprojektides ning Tallinna Linnateatri meeskvarteti koosseisus. Kui tead, et on vale, kuid viidet ei jõua otsida, siis lihtsalt paranda. Kukkurtihase, sabatihase ja tutt-tihase tihasena äratundmine pole aga enam nii kindel. Ma ise ei viitsi seda süstemaatiliselt teha, aga mul pole selle vastu midagi, kui näiteks Andres tahab seda teha. Võib-olla siis teised tulevad ka kaasa. Kuid üldine on entsüklopeediate suhtes seegi, et need, kes Vikipeedia usaldusväärsust kritiseerivad, ei loe tihti paberentsüklopeediatki eriti kriitiliselt. Küll ei tähenda see seda, et ülejäänud inimesed peaks neid aegu tagasi ihkama. Et selle pärast minu arvamus sellest, kas Vikipeediat peaks kasutama poliitpropagandaks ja spämmimise õhutamiseks, muutuks mittetõsiseltvõetavaks, on küll veider hüperbool. Kategooriad ei anna ju põhimõtteliseltki loendeid, sest kõik, mis on alamkategooriates, jääb välja. Siin aitabki, kui saad otsida "saba" või "tutt" järgi. It allows modules and templates to be “language-neutral”, and store all text translations on Commons. Kui sa ei saa aru, mis asi on reklaam, siis sa oled lihtsalt rumal. Aga ega see probleem pole ära kadunud. Soovime, et ikka rohkem ja rohkem inimesi saaks aru meie imelise saare keele ja kultuuri eripärast. Nagu ma juba korra kirjutasin: "kui tegemist on mõistliku ja põhjaliku loendiga, siis vaevalt siin kellelgi midagi selle vastu on". Filtrite kasutamist ei pea ma õigeks, kuna see rikub õiglusriigi aluspõhimõtteid. Nii ongi olukord, kus inimestel on lausa mõistlik otsinguid teha Google vahendusel, sest siis on vähemalt natuke lootust midagi üles leida. Kiire elutempo juures on oluline vähemasti hetkeks aeg maha võtta ja lasta kaunitel ning mõtlemapanevatel tekstidel kõnetada. Selles vallas on autoriõiguste kontroll juba üle kümne aasta olnud ülimalt tugev ja mingid õiguste rikkumised on üliharuldane nähtus. Ükski suurviki ilmselt ei tegele enam selliste hiigelloenditega. Süüdatakse jaanilõke ning pidutsetakse tantsumuusika saatel varajaste hommikutundideni. Aga tegelikult ei saada aru ka sellest, kuidas entsüklopeediat tehakse. Sa pole näidanud huvi oma destruktiivset finantskäitumist muuta. Loenditesse on võimalik panna rohkem infot kui kategooriatesse, need on paindlikumad ja ülevaatlikumad, need ei pea piirduma olemasolevate artiklitega. Küll aga suurvaldkondade hiigelloendid hammustavad vastu. Nt tõenäoline on teada, et "mingi tihane, sinist värvi" jms.

Blogi ‹ Rubriik - Vikerkaar

. Praegu on sihtkohana välja valitud Ida-Virumaa. Vandaalitsemise mõiste on vist ka suhteline, kui Einsteini peale mõelda. Just nimelt on vaja Vikipeedia otsingumeetodite tõhususele ja lihtsusele tähelepanu pöörata. Samuti on selle ressursid veel piiratumad kui meie oma väikese MTÜ omad. Hella Wuolijoki "Niskamäe naised" on lavale seadnud kauaaegne armastatud Ugala näitleja Leila Säälik. Väikelaenude kaudu võib keskmine klient laenata kuni kakskümmend viis tuhat eurot viie aastase perioodi peale, mille lõpuks peab olema väikelaen tagasi makstud. Juhul kui ka leppida kokku, et soovime näiteks pildisüntaksis parameetri "thumb" kõikjal asendada, siis arvatavasti on mõistlik kasutada selleks robotit. And thanks for the article's link to "Eesti filmi andmebaas".. Sellest need hädad pihta hakkavad. See ei kõla küll nagu kõige üllatavam idee, kuid kui mõtiskled parasjagu, mida teha, siis on jalutamine hea viis, kuidas pead mõtetest tühjendada ja pisut aega maha võtta. See kõik ei ole juhuslik tegevus, ainuke erinevus võrreldes sünniajaga on see, et süstemaatilist lähenemist takistab teadmiste puudumine või teiste oluliste isikute puudumine, mistõttu nimeartikkel ei vastaks olulisuskriteeriumile. Nt Facebookis on selle jaoks palgal mitukümmend tuhat inimest. Selle suve kõige popimaks laupäevaks muutub kultuuri ja surfikuur SUKU oivaliseks POP UP klubiks, kus tunneb ennast unustamatul mõnusas nooruses multitalent, kui ka juba kelmikas keskeas ettevõtja. See lind pole armas sulepall, nokk tugev ja silmad targad on tal. Nüüd otsitakse seda ühiselt ja kutsutakse kuulajagi rännakule kaasa. Internetikiirused kasvavad, arvutite võimsus kasvab, see, mida praegu peetakse hiigelloendiks, võib tuleviku infouputuses olla lakooniline infoessents. Mõne kategooria all on kokku pandud pudru ja kapsad. Lisaks hubasusele pakub festival väga heal tasemel esinejaid erinevatele maitsetele nii Eestist kui ka mujalt maailmast. If you liked my projects like maps, graphs, or this one, I will be happy to receive your support. See on eesti ortograafias uus nähtus. Teadmata perekonda, saab linnu häälitsuse transkribeerimise katsetamisega üles leida päris mitu linnuliiki. Normaalne inimene mõtleks veidi järele ja muudaks oma käitumist. Miskipärast on see nüüd kadunud. Selliseid muudatusi pole viimastes muudatustes ja seotud loendites reeglina mõtet üle vaadata, aga nad pole loendites hõlpsasti eristatavad muudest pisimuudatustest, mida tasub enam üle vaadata. Kärdla JaanituliRohkem infot pealkirjal klikates. Kui vajutad "Avalda", siis oled nõustunud Vikipeedia litsentsitingimustega ja sul pole mingit sõnaõigust selle üle, et kuidas keegi sinu loodud tekste muudab või kus neid eksponeerib. Kõik me ju teame ka, et on olemas Danube jõgi ja Vienna linn ja veel üht-teist, mille mõistmiseks peab väheke mõttesse jääma. Paljusid lühendid, mida inglise viki loetleb, eesti keeles ei kasutata.

Sündmused, üritused, tegevused Hiiumaal - info

. Ning see "linkimine kellegi teise intellektuaalsele tööle, et ennast upitada" on debiilne väide: tegelikkuses on tegemist sisuliselt sama asjaga kui raamatusoovituse andmine. Pikk kael lubab puulatvu süüa küll tal, kuid juua on hull, jalad niiii harkis all. Teiseks, kas või mil määral teha Vikipeedias kampaaniat. * Seal on tore rõngassaba, kärss tal nagu roosa nööp. Kui inimesed neid linke ei näe, siis nad lihtsalt ei kliki nendel. Kui tead mõnda sisuloomega, netiettevõtlusega seotud kogukonda või arvamusliidrit, siis uuri, kas nad poleks valmis meie protestile toetust avaldama - sest direktiiv lööb kõiki Eesti tegijaid valusasti. Arhiivis on värsid ka  ELEVANDI, SEBRA, KROKODILLI, KAAMELI, KILPKONNA ja  KÄNGURU kohta. Või oled sa nii eriline, et sind ainukesena ei mõjuta see, kui interneti olemus Euroopas drastiliselt muutub, tuhanded veebilehed kinni pannakse ja paljud ülejäänud muudavad oluliselt oma ärimudelit. Lihtsal kasutajal on ju kõige mõistlikum juhinduda sellest, kuidas kõrgemate õigustega staarkasutajad ette näitavad.

Süstemaatika on pidevas muutumises ja loendid sisaldavad nii eestikeelset kui ladinakeelset nime. Please see project page for details and ask questions on talk page. Duol on olnud rõõm osaleda paljudel erinevates festivalidel nii Eestis kui välismaal. Kunagi sai arutatud, et "Vaata ka" rubriik on selliste asjade jaoks, mille koht võiks artiklis kusagil siselingina olemas olla, aga ei leia nagu hetkel õiget kohta. Pole mingit Kriisi on vaid BRIIS. See ei ole minu meelest halb. Kui tahad väga Postimees lugeda, siis loe seda. Kui lõpuks ka kutsikad saanud on süüa, ükski lõvi ei möirga vaid nurru võib lüüa. This means that it is enough to copy/paste a template without any changes, and update the translations separately. Kui samalt aadressilt pole uuesti sodima tuldud või kui sodimisest on juba tükk aega möödas, siis ei anna blokeering tõenäoliselt midagi, ennem tekitab see siis just trotsi järgmine päev uuesti sodida, kui sodija peaks blokeeringut märkama. Kui neid on piisavalt palju, siis suudame nii vikit toimimas hoida kui ka tagada, et mingi väike radikaalide grupp asja üle võtta ei saa. Sõru Jazz on kui üks rõõmus pidu suure perega, festivali õhkkond on kodune ning sõbralik. Eestikeelse vikipeedia Eesti-teemalised artiklid jooksevad sageli lati alt läbi nii vähese sisukuse ja mitte eriti harva ka vigade tõttu. Nüüd saab kategooriate abil vajaduse korral täpsemad loendid poolautomaatselt teha paari minutiga. Tõsi, laval on neil enamasti palju põnevaid kitarre - mõni plekist, mõnd mängitakse metallpulga ja küünistega, lisaks veel musta mandri kalimba ehk mbira. Kaasa laulda saab rahvalaule Cyrillus Kreegi põhjatutest rahvaluulekogudest ning Kreegi-aegsete külalaulikute lauluvarast. Kui mõni loend on ideaalsest kehvemas seisus, ei tähenda see tingimata, et seda loendit pole vaja. Need on ju peatselt need, mis otsustavad, et milliseid kommentaare kuskile kirjutada saab. See viimane ehmatab muidugi osa lugejaid ära - ent samas on see ka üks põhjustest, miks lugeja vana mudeliga tehtud entsüklopeediat enam omaks ei võta. Mõneti võib seda võrrelda ka arvamustega selle üle, et kas toetuda riigikaitses palgaarmeele või reservväele. Aga järgnevate kommentaaride järgi tundub, et täienduste tegija ei saanud sellest üldse aru. Ning vast peaks ehk isegi rohkem sihtima seda, et leedukatest nö turvaliselt mööda minna. Eesti keeles on paljude lindude nimed tuletatud linnu häälitsuse järgi. Lindude loendis oleksid näiteks toodud lindude loendid perekonniti vms. Suures plaanis see probleemi muidugi ei lahenda, kui massiliselt häid vikipediste juurde ei tule. Seega tooksin uuesti välja, et probleem on natuke sügavamal. Koodi saaks üle võtta Githubist. Meil pole kommunismi - ainult kuludega kuigi kaua uudisepoirtaali ei pea - kuskilt on vaja kulude katteks ka tulu teeniida. Mängitakse eranditult neid lugusid, mis endile väga meeldivad! Kontserdi märksõnadeks on ilu ja rahu. Süüdatakse jaanilõke, esineb tantsuansambel, jaanimängud, kohalik toit. Sõbra seljast kirpe otsivad nad, neile maitseb banaan, muud puuviljad ka. Ja üldse on mul pikemalt mõttes olnud, et peaks tegema vähe põhjalikuma uurimistöö vandalismi seaduspärasustest: ma ei välistaks, et mõistlik võib olla isegi artiklinimeruumi muudatuste tegemise keelamine kõigile, kes pole sisse loginud. Muidugi näeb see ilusam välja, klanitud ja kujundatud, jättes lõpetatuse illusiooni. Samuti pole talle probleem eelnevaid bänne teadlikult vältida, mis on reeglitega keelatud.

Aabrami hobulausujad: Soone talu päevaraamat

. See, kas inimene teeb kaastööd konto alt või ilma registreerimiseta, ei määra küll midagi selles, kas ta on autor või mitte. Kui näiteks kasutaja loob kaks uut artiklit sisuga "tere" ja "loll perse" ja pärast seda pole teda juba pool tundi näha olnud, ei ole vaja blokeerida. Aga ma ei taha Andresele rohkem tüli teha, las need artiklid jäävad pealegi kellegi teise parandada, ma ei tunne end metallurgia valdkonnas kuigi tugevalt. Jaaniturniir korvpallisKõrgessaare aleviku välisväljakutel Tänavakorvpalli võistlus harrastussportlastele. Võimalikust Eesti projektist veel rääkides, ma pole liiga kindel, et sinna ikkagi ainult eksperte võetaks. sõimata ja üldse mingite oma reeglite järgi tegutseda.", kui trollist vabanemiseks miski muu ei aita, aga tegelikult ma selle efektiivsusse ei usu. Ses mõttes ei erine vikipedistid n-ö trükientsüklopedistidest kuigivõrd. Võib kuulda mahedamaid koosseise, aga ka mürglimat muusikat orkestrimõõtu ansamblitelt. Neutraalse infoga saab kallutatust kompenseerida vaid siis, kui seda neutraalset infot hästi palju lisada, et kallutatud jutul enam kaalu poleks. Ja ma ei arva, et loendite täiendamine on aja raiskamine. See on alles esimene äpardus, sest ootuspärasest intellektuaalide õhtupoolikust kujuneb hoopis paras peavalu ja pinged jõuavad haripunkti nii tegelaste töö- kui eraelus. Sest tundub, et kirjutatud reeglite asemel kehtivad siin hoopis mingid muud, ja see, mis on lubatud ühtedele, ei ole lubatud teistele. Ta teeb küll aeg-ajalt ka väikseid parandusi, mis pole vastuolulised ja ta kirjutas mõne kuu eest näiteks artikli palmkapsast, aga see minu meelest ei tähenda, et teised peaks sellepärast ülejäänud jama taluma. Mingil põhjusel jõuavad nad kohale aga üks päev varem. Loendidki on pooleli, nagu artiklid. Ei ole mõtet kustutada: see ei ole tõhus, sest nii peaks aina nullist alustama. *** Kahe haruga keel ja susin susss – sussss. Laulupeol tuleb üheslaulmisele juba tuntud hiiumaalisi laule ja ka uuemaid. Eelmainitud kollektiivides karastunud kitarristide duo Jaanus Nõgisto & Tõnu Timm on aga päris noor. Sahtlist on välja otsitud seni kuulmata looming ning lisaks enda loodule tõlgendatakse ka kõnekaid lugusid Eesti ansamblitelt nagu Genialistid, Smilers, Apelsin jt. Selle käigus on planeeritud töötubade ja noorte etendus- ja lavastusõhtute programm ning lavastusprotsesside programm, mida esitletakse ja näidatakse festivali lõpus. See on hea abimaterjal neile, kes peavad lugu süsteemsest linkimisest. Meie väikese riigi puhul mina isiklikult ei ole valmis uskuma, et me mõne "palgasõduriga" suudame ennast inforuumis piisavalt hästi kaitsta. Enim raamatuid lugenud lapsi ootavad sügisel üllatused. Sul pole vähimatki õigust üldse midagi nõuda. Hoidja kutsikatega koju jääb, kui kari savanni jahile läeb. Ta oskab oma jälgi küll keskmisest vandaalist palju paremini peita ja tegevuse eesmärke varjata, aga see muuda asjaolu ennast. Sööb sammalt, rohtu, lehti ka, ja poeg on põdravasikas. Küll aga võiks olla nii, et koondloend oleks lihtsalt vormistatud ja see keeruline vormistus oleks maakondlikes loendites. Paraku ei suju sellegagi kõik ladusalt. Karmen Turki artikkel mind ei huvita, ka see ei käi selle kohta, kuidas mingi seltskond Vikipeediat oma poliitpropaganda kanaliks ja spämmimootoriks püüab muuta

Märkused