Sa peidad oma oste teiste eest ja valetad rahalise olukorra kohta

.

Tosin põhjust, miks sa inimestele ei meeldi - Karjäär.

. Kui näed unes jaanalindu, kes oma pead liiva alla peidab, siis tähendab see seda, et päris elus püüad sa vastutusest kõrvale hiilida. Kui näed unes, et üritad oma paljast pealage peita, siis päris elus peidad sa oma siirast nägu teiste – isegi kõige lähedasemate inimeste - eest. Unes peituse mängimine viitab sellele, et päris elus ei jätku sul tihti piisavalt lähedaste tähelepanu ja hoolitsust. Kui näed unes, et sa peidad end õigusemõistmise eest, siis ootavad sind päris elus ees ebameeldivused. Uni, milles sa mõistad, et sinu sõber end kusagil peidab, aga sa ei suuda teda kuidagi leida, tähendab seda, et teie suhteid lõhestab mingi konflikt, kuid kõik on veel parandatav.

Sahmi ja tõmble, kuniks oma tee leiad – rahakratt

. Seetõttu võib ostusõltuvus isegi viia pettuse ohvriks langemiseni. Kui ta peab rahaga ümber käima, tekitab see rohkem enesekindlust ning aitab tal selgelt mõista, mida saab osta mingi summa eest..

We would like to show you a description here but the site won’t allow us. Noore naise jaoks tähendab selline uni, milles ta midagi peidab, seda, et tema ümber ringleb liiga palju kuulujutte, aga oma käitumisega hajutab ta kõik varasemad eelarvamused. Sa peidad oma oste teiste eest ja valetad rahalise olukorra kohta. Siinkohal tuleb ka märkida, et konto väljavõtte esitamine on kohustuslik ning kui kuskil on kuulutus, mis mainib vastupidist, on tegemist pettusega. Kui sa tunned unes hirmu ja tahad end kõrvaliste silmade eest ära peita, siis ilmsi ei ole sa oma sooritatud tegude õigsuses kindel ja sa muretsed selle pärast. Uni, milles sa midagi peidad, siis viitab see sellele, et ilmsi elad sa kitsastes oludes, aga ka seda, et ilmsi satud sa ühte keerukasse olukorda. Unes mingi ärapeidetud asja leidmine tähendab seda, et sind rõõmustavad mingid ootamatud sündmused

Märkused