Õnnelik abielu saab alguse kompromissidest, kuldse kesktee leidmisest

Peeri seadus Probleemi lahendus muudab probleemi olemust. Seks on räpane vaid siis, kui seda on õigesti tehtud. Oliveri asukohaavastamisseadus Kuhu te ka ei läheks, seal te siis olete! Rattasõidu seadus Ükskõik mis suunas te sõidate, on see ülesmäge ja vastutuult. ärikohtumiste teine seadus Kui isiku nime on võimalik kirjutada kahel viisil, kirjutate te selle üles just valel viisil. Teiste inimeste probleeme käsitledes on nad kõige suuremad liberaalid.Romingeri reeglid õppejõududele Kui üliõpilane küsib teist korda, kas te olete tema referaati lugenud, siis pole ta refereeritavat raamatut lugenud. Seks diskrimineerib argu ja inetuid. Sweeney seadus Edusamme kirjeldava ettekande pikkus on pöördvõrdeline edusammude suurusega. Ilma nimeta seadus Kui miski juhtub, peab see olema võimalik. Täpsuseseadus Kui töötad mingi probleemi lahenduse kallal, on alati abiks, kui tead vastust. Ehrmani kommentaar Asjad lähevad enne hullemaks, kui nad paremaks lähevad. Ilu on pinnapealne, kuid inetus ulatub kontideni. Pesumasinad lähevad eranditult rikki ainult pesemise käigus. Franki telefoniilmingud Kui teil on pliiats, pole paberit. Vaidluse esimene seadus Ärge kunagi vaielge lolliga, inimesed ei tee alati teie vahel vahet. Chapmani kommentaar Pauli seadusele Lastel kulub Pauli seaduse tundmaõppimiseks kolm aastat. Ginsbergi teoreem Te ei saa võita. Mikrokreedo Ärge kunagi usaldage suuremat arvutit, kui te üles jõuate tosta. Wrighti seadus Arst saab oma vead maha matta; arhitekt saab ainult anda kliendile nõu istutada viinapuuvääte. Nad on liiga hõivatud murest selle üle, mida teie neist arvate. Dorri atleetikaseadus Kahel isikul muidu tühjas riietusruumis on alati kõrvuti kapid. Miski pole nii lihtne kui ta paistab. Weineri seadus raamatukogude kohta Ei ole vastuseid, on ainult viited. Mis ka ei võiks New Yorki minna, läheb. Toidukoti seadus Maiuspala, mida te kavatsesite süüa teel poest koju, on toidukoti põhjas. Armastus tuleb spurtidega.

- leia sekspartner kohe

. Mees on vaid mees, kuid jalgratas on võidusõit. Inimene, kellel on kaks kella, ei või kunagi kindel olla. Kõik võtab kauem aega, kui te arvate. Jonesi seadus Igaüks, kes annab tähelepanuväärse panuse mingil elualal ja jääb sellele alale küllalt kauaks, muutub takistuseks selle ala arengule - võrdeliselt tema esmase panuse tähtsusega. See, kes norskab, jäi esimesena magama. Kui teie seisund näib paranevat, siis hakkab tõnäoliselt teie arst haigeks jääma.Matzi reegel arstimite kohta Ravim on see aine, mis süstituna rotile annab tulemuseks teadusliku aruande. Viive kiirlaen, saa laen sularahas ja sinu pangakontole ei jää ühtegi märget sellest et oled võtnud laenu. Eksimine on inimlik, kuid et midagi tõsiselt vussi keerata läheb vaja arvutit. ja nad ei viitsi eriti kaua otsida.Ilesi seadus Alati on olemas lihtsam võimalus. Matchi seaduse tuletus Mida õudsem, seda kauem õudus kestab. Teiste inimeste romantilised ettepanekud tunduvad uudsed ja ponevad. Gilette'i kolimisseadus See, mis läks kaduma esimese kolimise käigus, tuleb välja teise kolimise käigus. Vorstiprintsiip Inimesed, kes armastavad vorsti ja seadust, ei peaks kunagi jälgima, kuidas kumbagi neist tehakse. Felsoni seadus Ühelt inimeselt ideede varastamine on plagiaat; paljudelt ideede varastamine on teadustöö. Astroloogiaseadus Tähtede seis on teile alati ebasoodne. Judy Sprolesi seadus Kui on olemas seisukoht, leidub alati fakte, mis tõetavad seda. Kui viis projekti tuksi keerata on välja pakutud, kiidetakse see heaks, kui kõige mõistlikum lahendus. Kasutajad ei tea, mida nad tegelikult tahavad, aga nad teavad kinfdlalt, mida nad ei taha.Steinbachi juhtnöör süsteemprogrammeerimise kohta Ärge kunagi otsige vigu, kui te ei tea, mis nendaga peale hakata. Väljaöeldamatu edu seadus Niipea, kui te midagi mainite. Sattingeri seadus Iga asi töötab paremini, kui ta sisse lülitada. Miski pole võimatu inimesele, kes ei pea seda ise tegema. Arnoldi dokumentatsiooniseadused Kui see peaks olemas olema, seda pole. Tom Parkinsi reegel Iga asi, mis juhtub piisavalt palju kordi, et sind ärritada, juhtub ühe korra veel. Milleri seadus Te ei oska öelda, kui sügav on lomp, enne kui te ei ole sellesse sisse astunud. Levy teine seadus Ainult Jumal võib teha juhusliku valiku. Weileri seadus Midagi pole võimatu inimese jaoks, kes ei pea seda tegema.

Laboratoorse töö seadus Tuline katseklaas näeb välja täpselt samasugune kui külm. Enne kui sa leiad oma ilusa printsi, tuleb palju konni läbi suudelda. Järeldus: Onaneerimine on parem kui seks.Pythoni printsiip TV-moraalsus kohta Seksis televiisoriekraanil pole midagi halba, niikaua kui te sellelt maha ei libise. Boobi seadus Selle, mida te otsite, leiate te alati viimastest kohast, kuhu te vaatate. Kui te võite eksamil kasutada raamatut, unustate te vajaliku raamatu koju. Rakendusliku kabuhirmu seadused Kui te enne eksamit konspekti uurite, on selles kõige tähtsamad kohad loetamatud. Vaid kasutu dokumentatsioon ei allu esimesele kahele seadusele.Jim Hargrove - [email protected] Dokumentatsioon on nagu seks: kui ta on hea, siis on ta väga, väga hea, ja kui ta on paha, on see ikkagi parem kui mitte midagi. Kui te olete lühikese sabas, siis inimesed teie ees lasevad vahele oma sõpru ja sugulasi, muutes saba pikaks. Wynne'i seadus Lodevus kaldub kasvama. Telesco poetamisseadused Kõik veenitilgutid on koridori teises otsas. Fosteri seadus Ainsad inimesed, kes leiavad selle, mida na elus otsivad, on vigadeotsijad. Bolingi postulaat Kui te tunnete end hästi, ärge muretsege. Helge reegel Öelge ei ja siis pidage läbirääkmisi. Mis see ka ei oleks, keegi on seda just lõuna ajal söönud.Fausneri majapidamisseadus Nuga, mis on liiga nüri millegi lõikamiseks, lõikab sellegipoolest teile sorme. Kui osa on laos olemas, polnud teda tarviski vahetada.Brombergi autoparanduse seadused Vajaduse korral saab igast teile kõige kättesaadavamast tööriistast või asjast haamer. Mida te ka teha ei kavatse, ikka tuleb enne midagi muud ära teha. Raha laenamine pereklubis, kas kiirlaenu saamisel on vaja töökoht. Ära seksi kellegagi samast 'officest'. Mida suurem on ese, seda vähem pannakse tähele, et ta ei tööta. Murray areenireeglid Miski pole eales nii vilets, et seda ei saaks halvemaks muuta, kui treener lahti lasta. Hierarhia eri tasemete vahelise kommunikatsiooni parandamise ja laiendamise vältimatuks tagajärjeks on mittemõistmise tohutu kasv. Te ei saa isegi mängu lõpetada.Freemani kommentaar Ginsbergi teoreemile Iga suurem filosoofia, mis püüab näidata elu mõttekana, põhineb Ginsbergi teoreemi ühe osa eitamisel. Youngi elutu liikuvuse seadus Kõik elutud objektid suudavad liikuda sedavõrd, et teile jalgu jääda. Fuddi vastuseisuseadus Tõugake midagi küllalt kõvasti ja see kukub ümber. Ääremärkus Oma teel nurka kukub iga mahapillatud tööriist alati teie varba peale. Õnnelik abielu saab alguse kompromissidest, kuldse kesktee leidmisest. Parimad asjad siin maailmas on tasuta - ja väärt iga penni selle eest. Üks unts rakendusi on väärt tonni abstraktsioone. Howe'i seadus Igaühel on oma salaplaan, mis ei tööta. Lofta hädaldus Keegi ei suuda jätta asju nii, nagu nad on.

teater. muusika. kino.

. Vile'i seadus kontrolltööde kohta Kõik kontrolltööd peale esimese on virnas tagurpidi ja te pöörate virna ümber. Müstitsism põhineb eeldusel, et mängu on võimalik lõpetada.Commoneri ökoloogiaseadus Miski ei kao kunagi. Avastused on tehtud instruktsioone mitte järgides. Byrdy lisand Oweni kommentaarile White'i ütluse kohta. See tähendab, et kogu protsess laenutaotluse esitamisest laenusumma saamiseni võib aega võtta üksnes tunnikese. Sotsialims põhineb eeldusel, et viik on võimalik. Vile'i seadus pedagoogidele Keegi ei kuula teid enne, kui te mõne vea teete. O'Toole'i aksiom Üks laps on vähe, aga kaks last on kaugelt ülemäära. Tasakaaluseadus Halvad harjumused nullivad ära head harjumused. Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud. Igat kööginõu, mille te panite nõudepesumasinasse, läheb vahetult pärast seda tarvis millekski muuks; iga mõõteanumat, mida kasutati vedeliku mõõtmiseks, läheb kohe pärast seda tarvis kuivaine mõõtmiseks. Miki-hiire definatsioon Aritmeetika on võime arvutada kahekümne piires kingi jalast võtmata. Paari kuud laboris õnnestub tihti kokku hoida mõne tunniga raamatukogus. Harilikult lähevad asjad omapäi sandist veel sandimaks. Pimedas on kõik naised ilusad. Käepärane sissejuhatus tänapäeva teadusseKui see on roheline või vingerdab, siis on see bioloogia. Kogemus tuleneb halvast mõistmisest. Transistor, millel on kiiresti toimiv kaitse, säästab kaitset, sulades kõigepealt ise.Pattisoni elektroonikaseadus Kui juhtmeid saab ühendada kahel erineval viisil, siis esimesega neist lastakse läbi kaitse. Naeseri seadus Te võite teha asja lollikindlaks, aga te ei saa teha teda päris lollikindlaks. Progressi tempo: Ühiskond on muul, mitte auto. Laiendatud Murphy seadus Kui rida küsimusi saab untsu minna, siis toimub see kõige halvimas võimalikus järjekorras. Seejärel kogu protsess kordub. Nad räägivad teile, mida ei saa teha ja miks. Kõik, mis algab halvasti, lõpeb veel halvemini. Programmi keerukus kasvab niikaua, kuni see ületab programmeerija võimed. Marksi seadus rahalise võrdsustamise kohta Loll ja teie raha on peagi paarismehed. Seks on päritav; kui teie vanemad pole seda kunagi teinud, ei tee ka teie seda. Matchi seadus Õudne lõpp on parem, kui lõputu õudus. Kolm reeglit noorsõduritele Kui see liigub, andke talle au. Tehnoloogiaseadused Valgus tunneli teisest otsast on vaid valgus vastutulevalt rongilt. Palgake keegi teine seda tegema. ääremärkus Looge probleem, millele teate vastust vaid teie. See lubab süüdistada kedagi teist. Ainus perfektne teadus on spikerdamine Tõenäosus, et midagi juhtub, on pöördvõrdelises sõltuvuses selle ihaldatavusega. Shaw printsiip Ehitage süsteem, mida on võimeline kasutama isegi idioot, ja ainult idioot tahabki seda kasutada. Kõik asjad on võimalikud, välja arvatud suusatamine läbi pöördukse. Meissneri seadus Iga tootja on viimane, kes oma toodet kasutab. Scotti seadus Ärge kunagi kõndige mööda kontorihoone koridori ilma paberileheta peos. See, kes naerab viimasena, ei saanud tõenäoliselt naljast aru. Pryori tähelepanek Sellel, kui kaua te elate, pole midagi pistmist sellega, kui kaua teil surnud tuleb olla. Raha säästmine on nagu jalgrattasõit. Võib olla mõningaid asju, mis on paremad kui seks; mõned, mis on halvemad kui seks; kuid pole midagi täpselt samasugust. mõned inimesed juhivad raamatu järgi, isegi kui nad ei tea, kes on raamatu kirjutanud, või mis raamat see on. Milleri kindlustusseadus Kindlustus katab kõik, välja arvatud see, mis juhtub. O'Brieni tähelepanek Kiireim viis midagi üles leida on hakata otsima midagi muud. Pauli seadus Põrandalt ei saa alla kukkuda. Vaili aksioom Kõigis inimtegevustes otsib töö üles ametiredeli madalaima astme. Bolby veendumus Segadus mitte ainult ei valitse, vaid lokkab. Kui on võimalus, et mitu asja läheb untsu, siis tegelikult läheb untsu see, mis toob kõige rohkem kahju. Eddsi radioloogiaseadus Mida külmem on röntgenilaud, seda suurema osa oma kehast peate te sellele asetama. McLaughlini seadus Kesksel kohal igas sugupuus leiate te kellegi John Smithi Londonist

Märkused