Kohustuslik liikluskindlustus ei tohiks olla ainus kindlustus, mille poliis on tagataskust võtta

Kui töötaja pole soovi avaldanud, siis pakkuma ei pea minema.

Roheline energia - Eesti Energia

. Coop ja Inbank ostsid Krediidipanga ära. Õigus valida põhipuhkuse perioodi. Ma küll mõtlesin, et jätan asja sinnapaika, aga mida enam ma sellele mõtlen, seda rohkem tekib tahtmine asi üles võtta, kannatavad ju lõpuks need algajad raamatupidajad, kes on selle eest ka maksnud.

Minu Toyota

. Koolitaja on endine audiitor, lõpuks küll huvitas mind, kas tal ka hetkel raamatupidamisega mingit tegemist on, tundus küll, et mitte, aga olin juba küllalt piinlike hetki oma küsimustega tekitanud, et ei julgenud enam küsida. Eriti kui seadused muutuvad on kasulik pigem käia mõnel õppepäeval, kui ise hakata mööda seadusi tuhlama. Huvitav kohe, kes see koolitaja oli. Räägiti veel tööstuskindlustusest ja kõik konspekteerisid. Selle asemel, et uhkustada materiaalsete väärtustega, hoia parem raha kokku ja keskendu oma oskuste arendamisele.

Kas palgalipik on kohustuslik? -

. Kusjuures sinna kursusele olid sattunud enamus selliseid, kes põhimõtteliselt teavad, mis raamatupidamine on, aga reaalselt raamatupidamist teinud ei ole, millised põhitõed ta siis sellelt kursuselt saab ja kuidas üldse nii saab õpetada. Laenuportaal, laenu firmad kus pole vaja kontoväljavõtet.

Sõnaveeb

.

Kohustuslik liikluskindlustus ei tohiks olla ainus kindlustus, mille poliis on tagataskust võtta. Sellise iseõppimise tulemus on pahatihti see, et tehakse vanast rasvast ikka edasi vana teadmise järgi ja ollakse hirmsasti üllatunud ja pahased, kui juhtud vihjama, et juba ammu kehtib uus seadus. Kohustuslik liikluskindlustus ei tohiks olla ainus kindlustus, mille poliis on tagataskust võtta. Isikukaardid on kohustuslikud ja tuleb ka säilitada, minu teada see enam nii ei ole. Olen siiani väga rahule jäänud

Märkused