Kindlustusmaailmas öeldakse naljatlevalt, et kui sa tahad kindlustust, mis oleks odav ja hea, pead sa hankima kaks kindlustust: ühe, mis on just nimelt odav ja teise, mis on hea kattega

Vaatamata õnnetusele ostis härrasmees avariilise sõiduki müügihinnaga ära ning plaanis selle omade kuludega ära remontida.

Kindlustus - kõik, mida pead teadma kindlustuse kohta

. Kindlustusmaailmas öeldakse naljatlevalt, et kui sa tahad kindlustust, mis oleks odav ja hea, pead sa hankima kaks kindlustust: ühe, mis on just nimelt odav ja teise, mis on hea kattega. Tiia Prööm: Mõnikord tekib sisu nagu iseenesest, tuleb osata vaid sellele reageeridaKord jõulupühade eel sõitis üks vanaisa, kes polnud automaatkäigukastiga harjunud, autot parkides Seesami kahjukäsitluse kontori akendesse.

Tiia Prööm: Mõnikord tekib sisu nagu iseenesest, tuleb.

. Kes annab laenu firmale, rkrediit 24. Sisuturundusest räägib Seesam Insurance AS turundusjuht Tiia Prööm. Saime teada, et taat oli parasjagu tegemas sõidukiga proovisõitu, sest plaanis kinkida auto oma lapselapsele lubade saamise puhul. See lugu liigutas meid sedavõrd, et otsustasime spontaanselt taadile auto remondiarve hüvitada, et kingitus saaks ikkagi üle antud.. Tegemist oli üsna vana sõidukiga, millel polnud kaskokindlustust. Tiia Prööm: Mõnikord tekib sisu nagu iseenesest, tuleb osata vaid sellele reageeridaKord jõulupühade eel sõitis üks vanaisa, kes polnud automaatkäigukastiga harjunud, autot parkides Seesami kahjukäsitluse kontori akendesse. Võib-olla on sul maksehäireidki?

Märkused