10 levinumat põhjust, miks võetakse kiirlaen

Hullus – halb tervis või ebaõnnestunud püüdlused. Haamer – plaanid hävitada või ehitada osa oma elust. Hasartmängud – asjatud lootused, autasu, lootus tunnustusele. Üks pool “keerab ära”Siin võib rääkida põhjalikust keskeakriisist või lihtsalt segadusest inimese peas. Haigla – paranemist või valmisolekut paraneda, lisaks eelnevale võib haigla tähendada ka vangistust. Hambaarst – tööd iseseisvuse ja võimu suunas, ebaõnne armuasjades. Õigemini probleem, et seksi pole. Hilinema – kartus muutuste ees. Hullumeelsus – kontrolli kaotust, kartus kedagi kaotada. Põhja-Eesti Hoiu-laenuühistu kontaktandmed: Telefon: 6 230 230 E-mail: [email protected].

Kuu lõpus raha otsas? 10 põhjust, miks võetakse kiirlaen.

. Kes annab laenu firmale, rkrediit 24. Hülgama – hirm jääda mahajäetud, hüljatud või reedetud. Haridus – enese arendamist, muutust paremuse suunal. Võib tuleneda hiljutisest armastatu kaotusest või kartusest kaotada armastatu, samas võib see ka tuleneda lahendamatta lapsepõlve muredest. Haigutama – probleemid rahulolu leidmisega. Herilane – vihased mõtted ja tunded. Hotell – sinu identiteet on muutuste üleminekuetapil, õnnestunud lootuseid, pikka teekonda. Hiir – probleeme perega ja ebasiirad sõbrad. 10 levinumat põhjust, miks võetakse kiirlaen. Vaheta aknad ja uksed välja. Huuled – koledad huuled tähendavad kiirustatud otsuseid, lopsakad huuled on märk harmooniast. Liiga vähe ühist Seotud lood:     Lahku kasvamine pole sõnakõlks, vaid nii võib päriselt juhtuda.

Habe – autoriteet, jõud ja tarkus. Haigus  – vanast ideest või suhtest kinni hoidmine, mis ei ole kasulik. Mõnikord üks pool lihtsalt ei sobitu enam ühel hetkel suhtesse.

6 põhjust, miks oma lapsele smuutit teha – Boost Yourself

. Haukuma – võta sõprade nõu kuulda, ära võta äririske, kasulik üritus on tulemas.

Märkused